výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen

Praha - Podvinný mlýn (18. 5. 2018)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 14:15) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková 80 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 17.31 9.00
2 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 17.79 8.00
3 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 18.46 4.50
Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 14:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 17.10 11.00
2 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 18.10 6.00
3 Karolína ŘímalováKarolína Římalová 98 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 20.40 1.00
4 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 20.47
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 14:15) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 17.81 7.00
2 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 18.46 4.50
3 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 19.22 3.00
4 Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 20.01 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 17.10 11.00
2 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková 80 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 17.31 9.00
3 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 17.79 8.00
4 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 17.81 7.00
5 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 18.10 6.00
6 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 18.46 4.50
6 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 18.46 4.50
8 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 19.22 3.00
9 Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 20.01 2.00
10 Karolína ŘímalováKarolína Římalová 98 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 20.40 1.00
11 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 20.47
Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS