Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C

Praha - Podvinný mlýn (19. 6. 2018)
skok vysoký - Žáci (úterý, 19.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 040704 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.75 11.00
2 Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.58 9.00
3 Jakub ValoJakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1.53 8.00
skok vysoký - Žákyně (úterý, 19.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KalálováTereza Kalálová 030217 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.50 11.00
2 Adéla HálováAdéla Hálová 040326 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.41 9.00
3 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 030303 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.38 8.00
skok daleký - Žáci (úterý, 19.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5.41 11.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5.31 9.00
3 Jakub ValoJakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5.29 8.00
skok daleký - Žákyně (úterý, 19.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 030331 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5.01 11.00
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 030302 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5.01 9.00
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 040809 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4.73 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 19.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 030701 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 10.43 11.00
2 Adéla LonginováAdéla Longinová 030111 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 10.19 9.00
3 Tereza NoskováTereza Nosková 040524 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.94 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 19.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor RezekViktor Rezek 030523 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 12.16 11.00
2 Jakub KudláčekJakub Kudláček 040126 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 10.94 9.00
3 Jan KristaJan Krista 040228 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.28 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (úterý, 19.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LonginováAdéla Longinová 030111 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 31.31 11.00
2 Michaela DurdováMichaela Durdová 030622 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 29.86 9.00
3 Karolína KomárkováKarolína Komárková 030115 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26.48 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (úterý, 19.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor RezekViktor Rezek 030523 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 32.25 11.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 31.62 9.00
3 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.69 8.00