výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo městského přeboru družstev žactva, skupina C

Praha - Podvinný mlýn (19. 6. 2018)

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 19.6.2018 - 19:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řehák, Procházka, Veselý, Kostka Řehák, Procházka, Veselý, Kostka A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:48.41 11.00
2 Grulich, Valo, Kožina, Vaněk Grulich, Valo, Kožina, Vaněk SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:49.31 9.00
3 Karol, Nýč, Tran Thai, Weiser Karol, Nýč, Tran Thai, Weiser SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:52.31 8.00
4 Argaláč, Bolardt, Hanousek, Malý Argaláč, Bolardt, Hanousek, Malý PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:52.65 7.00
5 Hejsler, Kudrnovský, Reichold, Bureš Hejsler, Kudrnovský, Reichold, Bureš ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 3:10.44 4.00
Mogg, Dušek, Vlasák, Vlasák Mogg, Dušek, Vlasák, Vlasák TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 19.6.2018 - 19:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jech, Golombek, Saint-Bonnet, Sudlík Jech, Golombek, Saint-Bonnet, Sudlík PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:01.49 6.00
2 Holik, Hospodka, Sečkař, Antoňů Holik, Hospodka, Sečkař, Antoňů A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 3:01.93 5.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řehák, Procházka, Veselý, Kostka Řehák, Procházka, Veselý, Kostka A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:48.41 11.00
2 Grulich, Valo, Kožina, Vaněk Grulich, Valo, Kožina, Vaněk SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:49.31 9.00
3 Karol, Nýč, Tran Thai, Weiser Karol, Nýč, Tran Thai, Weiser SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:52.31 8.00
4 Argaláč, Bolardt, Hanousek, Malý Argaláč, Bolardt, Hanousek, Malý PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:52.65 7.00
5 Jech, Golombek, Saint-Bonnet, Sudlík Jech, Golombek, Saint-Bonnet, Sudlík PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:01.49 6.00
6 Holik, Hospodka, Sečkař, Antoňů Holik, Hospodka, Sečkař, Antoňů A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 3:01.93 5.00
7 Hejsler, Kudrnovský, Reichold, Bureš Hejsler, Kudrnovský, Reichold, Bureš ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 3:10.44 4.00
Mogg, Dušek, Vlasák, Vlasák Mogg, Dušek, Vlasák, Vlasák TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNS

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 19.6.2018 - 19:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Golonka, Šilhavá, Haasová, Holá Golonka, Šilhavá, Haasová, Holá PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:02.54 11.00
2 Melounová, Navrátilová, Florová, Konířová Melounová, Navrátilová, Florová, Konířová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 3:04.05 9.00
3 Kollárová, Poláková, Burešová, Fischerová Kollárová, Poláková, Burešová, Fischerová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 3:11.91 8.00
4 Obrdová, Součková, Hálová, Malátová Obrdová, Součková, Hálová, Malátová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:12.91 6.00
5 Tóthová, Mariani, Fiedlerová, Hladíková Tóthová, Mariani, Fiedlerová, Hladíková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 3:20.09 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 19.6.2018 - 19:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chaloupková, Szabo, Skálová, Řiháková Chaloupková, Szabo, Skálová, Řiháková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:12.06 7.00
2 Pastuchová, Zaddem, Požárová, Kalálová Pastuchová, Zaddem, Požárová, Kalálová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 3:16.90 5.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Golonka, Šilhavá, Haasová, Holá Golonka, Šilhavá, Haasová, Holá PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:02.54 11.00
2 Melounová, Navrátilová, Florová, Konířová Melounová, Navrátilová, Florová, Konířová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 3:04.05 9.00
3 Kollárová, Poláková, Burešová, Fischerová Kollárová, Poláková, Burešová, Fischerová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 3:11.91 8.00
4 Chaloupková, Szabo, Skálová, Řiháková Chaloupková, Szabo, Skálová, Řiháková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:12.06 7.00
5 Obrdová, Součková, Hálová, Malátová Obrdová, Součková, Hálová, Malátová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:12.91 6.00
6 Pastuchová, Zaddem, Požárová, Kalálová Pastuchová, Zaddem, Požárová, Kalálová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 3:16.90 5.00
7 Tóthová, Mariani, Fiedlerová, Hladíková Tóthová, Mariani, Fiedlerová, Hladíková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 3:20.09 4.00