výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva

Praha - Podvinný mlýn (5. - 6. 6. 2018)

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 5.6.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11 2:27.00
2 1 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:28.47
3 8 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:28.53
4 2 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:29.43
5 9 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 2:33.59
6 3 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:34.98
7 12 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 12 2:35.34
8 6 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:37.71
9 10 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10 2:39.87
10 7 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:41.18
11 5 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:49.36
12 4 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:51.33
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 5.6.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 14 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14 2:41.32
2 15 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:42.71
3 12 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12 2:43.47
4 4 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:44.22
5 16 Olivie CarrOlivie Carr 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 16 2:44.76
6 11 Markéta ŠtélováMarkéta Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:46.22
7 10 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:46.45
8 3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:54.61
9 5 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:55.28
10 17 Tereza HiltscherováTereza Hiltscherová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 17 3:11.17
11 13 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13 3:11.47
1 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (út, 5.6.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:55.97
2 1 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:56.04
3 6 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:56.55
4 10 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:57.04
5 3 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:57.56
6 2 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:58.45
7 5 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:00.01
8 8 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:00.32
9 9 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:01.81
10 4 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 3:02.62
11 12 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12 3:31.68
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11 2:27.00
2 1 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:28.47
3 8 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:28.53
4 2 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:29.43
5 9 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 2:33.59
6 3 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:34.98
7 12 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 12 2:35.34
8 6 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:37.71
9 10 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10 2:39.87
10 7 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:41.18
11 14 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14 2:41.32
12 15 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:42.71
13 12 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12 2:43.47
14 4 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:44.22
15 16 Olivie CarrOlivie Carr 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 16 2:44.76
16 11 Markéta ŠtélováMarkéta Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:46.22
17 10 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:46.45
18 5 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:49.36
19 4 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:51.33
20 3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:54.61
21 5 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:55.28
22 11 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:55.97
23 1 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:56.04
24 6 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:56.55
25 10 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:57.04
26 3 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:57.56
27 2 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:58.45
28 5 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:00.01
29 8 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:00.32
30 9 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:01.81
31 4 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 3:02.62
32 17 Tereza HiltscherováTereza Hiltscherová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 17 3:11.17
33 13 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13 3:11.47
34 12 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12 3:31.68
1 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS