Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva

Praha - Podvinný mlýn (5. - 6. 6. 2018)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 5.6.2018 - 17:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.55
2 Tobiáš BočekTobiáš Boček
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.43
3 Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.37
4 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.34
5 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.34
6 Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1.34
7 Lukáš HolinkaLukáš Holinka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1.31
8 70 Dominik KozohorskýDominik Kozohorský
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1.31
9 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.31
10 Tadeáš BorovičkaTadeáš Borovička
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 1.26
11 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.26
12 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1.21
13 Lukáš ChrastinaLukáš Chrastina
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.21
Nikola MorozNikola Moroz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 DNS
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 DNS
Nikolas KonykovNikolas Konykov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS
Hugo Medard DanelHugo Medard Danel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS
Jan BorovičkaJan Borovička
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 6.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.52
2 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.45
3 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 1.42
4 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.42
5 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1.42
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1.42
7 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1.39
8= Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1.36
8= Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 1.36
10 Magdalena KlírováMagdalena Klírová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1.36
11 Karolína RouskováKarolína Rousková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.36
12 Eliška BlahunkováEliška Blahunková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.36
13= Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1.31
13= Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.31
15 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 1.31
16= Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.26
16= Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1.26
16= 9 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.26
19 Julie KracíkováJulie Kracíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.26
20 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 1.26
21 Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.21
Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 DNS
Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 DNS
Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 DNS
12 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 DNS
Zdena PoborskáZdena Poborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 NM
Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 NM
Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 NM
Celkem 28 závodníků