výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva

Praha - Podvinný mlýn (5. - 6. 6. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 19.81
2 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 19.99
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.56
4 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 20.72
5 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.77
6 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.29
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 17:20) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.09
2 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 21.15
3 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.36
4 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.81
5 Denis PravdaDenis Pravda 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 21.97
Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 6.6.2018 - 17:20) Vítr: -6.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.32
2 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 21.98
3 Martin PecharMartin Pechar 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 22.88
4 71 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.89
5 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.07
6 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 6.6.2018 - 17:20) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 21.95
2 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.28
3 26 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.30
4 27 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.33
5 Filip JanoušekFilip Janoušek 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 22.62
6 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 22.87
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 6.6.2018 - 17:20) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.73
2 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 23.46
3 Sebastian GregorSebastian Gregor 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.55
4= Marek MachMarek Mach 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 23.58
4= Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 23.58
6 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.97
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 6.6.2018 - 17:20) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VachtlRadek Vachtl 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 22.46
2 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.10
3 Dominik KlečkaDominik Klečka 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 23.23
4 Denis FilipDenis Filip 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 23.50
5 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.81
6 7 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 24.14
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 19.81
2 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 19.99
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.56
4 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 20.72
5 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.77
6 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.09
7 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 21.15
8 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.29
9 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.32
10 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.36
11 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.81
12 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 21.95
13 Denis PravdaDenis Pravda 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 21.97
14 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 21.98
15 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.28
16 26 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.30
17 27 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.33
18 Radek VachtlRadek Vachtl 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 22.46
19 Filip JanoušekFilip Janoušek 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 22.62
20 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.73
21 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 22.87
22 Martin PecharMartin Pechar 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 22.88
23 71 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.89
24 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.07
25 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.10
26 Dominik KlečkaDominik Klečka 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 23.23
27 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 23.46
28 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.47
29 Denis FilipDenis Filip 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 23.50
30 Sebastian GregorSebastian Gregor 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.55
31 Marek MachMarek Mach 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 23.58
31 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 23.58
33 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.81
34 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.97
35 7 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 24.14
Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 17:00) Vítr: -5.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.37
2 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 21.18
3 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.55
4 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.68
5 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 21.81
6 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 17:00) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.23
2 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.64
3 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.69
4 2 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.13
5 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 22.17
6 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 22.30
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 6.6.2018 - 17:00) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.47
2 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.77
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.88
4 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 21.93
5 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 22.18
6 Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.19
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 6.6.2018 - 17:00) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.11
2 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.18
3 1 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 22.60
4 Taisia VanidzeTaisia Vanidze 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.80
5 Kateřina JiráskováKateřina Jirásková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.10
6 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.45
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 6.6.2018 - 17:00) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.79
2 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 22.94
3 Eva IzákováEva Izáková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.08
Sára RůžičkováSára Růžičková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 DNS
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 6.6.2018 - 17:00) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 23.12
2 Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 23.41
3 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.65
4 8 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.31
Barbora SeidlováBarbora Seidlová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.37
2 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 21.18
3 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.23
4 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.47
5 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.55
6 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.64
7 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.68
8 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.69
9 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.77
10 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 21.81
11 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.85
12 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.88
13 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 21.93
14 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.11
15 2 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.13
16 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 22.17
17 Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 22.18
17 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.18
19 Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.19
20 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 22.30
21 1 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 22.60
22 Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.79
23 Taisia VanidzeTaisia Vanidze 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.80
24 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 22.94
25 Eva IzákováEva Izáková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.08
26 Kateřina JiráskováKateřina Jirásková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.10
27 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 23.12
28 Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 23.41
29 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.45
30 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.65
31 8 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.31
Sára RůžičkováSára Růžičková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 DNS
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
Barbora SeidlováBarbora Seidlová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS