Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva

Praha - Podvinný mlýn (5. - 6. 6. 2018)

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 18:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zajíček, Kopenec, Sládek, Vandírek Zajíček, Kopenec, Sládek, Vandírek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:04.30
2 Čáha, Radzo, Mrkvička, Svoboda Čáha, Radzo, Mrkvička, Svoboda TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:05.22
3 75 Šíma, Kindl, Dlabač, Blatný Šíma, Kindl, Dlabač, Blatný SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:08.92
4 Kunický, Karásek, Haman, Zlesák Kunický, Karásek, Haman, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:12.11
5 Měchura, Bílý, Beneš, Hollmann Měchura, Bílý, Beneš, Hollmann Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:18.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 18:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanzal, Pajkr, Shon, Lupač Hanzal, Pajkr, Shon, Lupač A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 3:18.50
2 Vajsochr, Ptáček, Uchytil, Kohl Vajsochr, Ptáček, Uchytil, Kohl AC Praha 1890AC Praha 1890 2 3:18.70
3 Martínek, Hořejší, Vachtl, Votava Martínek, Hořejší, Vachtl, Votava TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 3:23.11
4 Moucha, Janoušek, Popko Děcký, Děcký Moucha, Janoušek, Popko Děcký, Děcký TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 3:27.14
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.6.2018 - 18:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marášek, Doležal, Walter, Tůma Marášek, Doležal, Walter, Tůma TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:10.25
2 74 Kheil, Klouda, Borecký, Šilhavý Kheil, Klouda, Borecký, Šilhavý SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:22.79
3 Flachs, Kopp, Čáp, Buriánek Flachs, Kopp, Čáp, Buriánek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:31.44
4 Kolínský, Duroň, Pavinger, Topol Kolínský, Duroň, Pavinger, Topol SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:38.04
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zajíček, Kopenec, Sládek, Vandírek Zajíček, Kopenec, Sládek, Vandírek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:04.30
2 Čáha, Radzo, Mrkvička, Svoboda Čáha, Radzo, Mrkvička, Svoboda TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:05.22
3 75 Šíma, Kindl, Dlabač, Blatný Šíma, Kindl, Dlabač, Blatný SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:08.92
4 Marášek, Doležal, Walter, Tůma Marášek, Doležal, Walter, Tůma TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:10.25
5 Kunický, Karásek, Haman, Zlesák Kunický, Karásek, Haman, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:12.11
6 Hanzal, Pajkr, Shon, Lupač Hanzal, Pajkr, Shon, Lupač A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 3:18.50
7 Měchura, Bílý, Beneš, Hollmann Měchura, Bílý, Beneš, Hollmann Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:18.63
8 Vajsochr, Ptáček, Uchytil, Kohl Vajsochr, Ptáček, Uchytil, Kohl AC Praha 1890AC Praha 1890 2 3:18.70
9 74 Kheil, Klouda, Borecký, Šilhavý Kheil, Klouda, Borecký, Šilhavý SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:22.79
10 Martínek, Hořejší, Vachtl, Votava Martínek, Hořejší, Vachtl, Votava TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 3:23.11
11 Moucha, Janoušek, Popko Děcký, Děcký Moucha, Janoušek, Popko Děcký, Děcký TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 3:27.14
12 Flachs, Kopp, Čáp, Buriánek Flachs, Kopp, Čáp, Buriánek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:31.44
13 Kolínský, Duroň, Pavinger, Topol Kolínský, Duroň, Pavinger, Topol SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:38.04

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 6.6.2018 - 18:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kárníková, Charousková, Kalendová, Solničková Kárníková, Charousková, Kalendová, Solničková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:07.06
2 Hájková, Klimtová, Floriánková, Jaroušková Hájková, Klimtová, Floriánková, Jaroušková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 3:13.24
3 Haasová, Brendlová, Kněžková, Mahrová Haasová, Brendlová, Kněžková, Mahrová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:16.46
4 Hoffmannová, Valentová, Lasíková, Jirásková Hoffmannová, Valentová, Lasíková, Jirásková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:22.40
5 Noasová, Marešová, Marešová, Baldová Noasová, Marešová, Marešová, Baldová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:26.49
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 6.6.2018 - 18:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Váchová, Kramešová, Suchá, Tomanová Váchová, Kramešová, Suchá, Tomanová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 3:08.95
2 Krejčovesová, Hadrbolcová, Izáková, Pokorná Krejčovesová, Hadrbolcová, Izáková, Pokorná ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 3:23.61
3 Horáková, Hrodková, Brabencová, Zítková Horáková, Hrodková, Brabencová, Zítková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 3:26.73
4 Moravcová, Kracíková, Rousková, Benešová Moravcová, Kracíková, Rousková, Benešová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:30.31
5 Válová, Rezková, Maříková, Šindelářová Válová, Rezková, Maříková, Šindelářová AC Praha 1890AC Praha 1890 6 3:45.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 6.6.2018 - 18:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimková, Nekvasilová, Dorazinová, Doležalová Šimková, Nekvasilová, Dorazinová, Doležalová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:12.34
2 8 Jarošová, Wicková, Lipová, Šorbanová Jarošová, Wicková, Lipová, Šorbanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:13.45
3 Hofmanová, Burdová, Burešová, Kadlecová Hofmanová, Burdová, Burešová, Kadlecová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:22.89
4 Šmehilová, Nosková, Jaroušková, Veselá Šmehilová, Nosková, Jaroušková, Veselá A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 3:24.21
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kárníková, Charousková, Kalendová, Solničková Kárníková, Charousková, Kalendová, Solničková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:07.06
2 Váchová, Kramešová, Suchá, Tomanová Váchová, Kramešová, Suchá, Tomanová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 3:08.95
3 Šimková, Nekvasilová, Dorazinová, Doležalová Šimková, Nekvasilová, Dorazinová, Doležalová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:12.34
4 Hájková, Klimtová, Floriánková, Jaroušková Hájková, Klimtová, Floriánková, Jaroušková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 3:13.24
5 8 Jarošová, Wicková, Lipová, Šorbanová Jarošová, Wicková, Lipová, Šorbanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:13.45
6 Haasová, Brendlová, Kněžková, Mahrová Haasová, Brendlová, Kněžková, Mahrová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:16.46
7 Hoffmannová, Valentová, Lasíková, Jirásková Hoffmannová, Valentová, Lasíková, Jirásková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:22.40
8 Hofmanová, Burdová, Burešová, Kadlecová Hofmanová, Burdová, Burešová, Kadlecová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:22.89
9 Krejčovesová, Hadrbolcová, Izáková, Pokorná Krejčovesová, Hadrbolcová, Izáková, Pokorná ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 3:23.61
10 Šmehilová, Nosková, Jaroušková, Veselá Šmehilová, Nosková, Jaroušková, Veselá A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 3:24.21
11 Noasová, Marešová, Marešová, Baldová Noasová, Marešová, Marešová, Baldová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:26.49
12 Horáková, Hrodková, Brabencová, Zítková Horáková, Hrodková, Brabencová, Zítková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 3:26.73
13 Moravcová, Kracíková, Rousková, Benešová Moravcová, Kracíková, Rousková, Benešová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:30.31
14 Válová, Rezková, Maříková, Šindelářová Válová, Rezková, Maříková, Šindelářová AC Praha 1890AC Praha 1890 6 3:45.35