Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pětiboj mladšího žactva SKPLZ

Plzeň (12. 5. 2018)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1723
2 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1408
3 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1300
4 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1211
5 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1128
6 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1120
7 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0996
8 Martin ČernýMartin Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0943
9 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0937
10 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0833
11 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0719
12 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0621
13 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0406
14 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0283
Celkem 14 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2677
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2564
3 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2437
4 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2421
5 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2333
6 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2047
7 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1842
8 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1806
9 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1785
10 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1751
11 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1703
12 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1681
13 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1661
14 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1619
15 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1462
16 Eliška PočáteckáEliška Počátecká 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1374
17 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1235
18 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1214
19 Aneta SchöpferováAneta Schöpferová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1056
20 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 0987
Klaudie KajanováKlaudie Kajanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Laura HengstermannLaura Hengstermann 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Natálie SeberováNatálie Seberová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 24 závodníků