Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C

Praha - Pekařka (17. 5. 2018)

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 17.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.131.161.191.221.251.281.31 Body
1 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1.32 24.00
2 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1.23 23.00
3 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 1.20 22.00
4 Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 1.17 21.00
5 Ondřej KohlOndřej Kohl
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 1.17 20.00
6 Jan LebedaJan Lebeda
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 1.17 19.00
7 Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1.14 18.00
8= Oren HolišOren Holiš
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 1.08 16.50
8= Tomáš KadlečekTomáš Kadleček
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 1.08 16.50
Mikuláš LánskýMikuláš Lánský
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 DNS
Adam VrlaAdam Vrla
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 NM
Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 NM
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 17.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.031.061.091.121.151.181.211.24 Body
1 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 1.45 24.00
2 Tereza BurešováTereza Burešová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 1.27 23.00
3 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1.24 22.00
4 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C
06 1.24 21.00
5 Veronika HuclováVeronika Huclová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 1.24 20.00
6 Adéla HofmanováAdéla Hofmanová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 1.24 19.00
7 Markéta ZítkováMarkéta Zítková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 1.21 18.00
8 Karolína LipováKarolína Lipová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 1.21 17.00
9= Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1.18 15.50
9= Ilona MarkováIlona Marková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 1.18 15.50
11 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 1.15 14.00
12 Dominika BarrattDominika Barratt
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 1.12 13.00
13 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 1.12 12.00
14 Zuzana WolfováZuzana Wolfová
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 1.03 11.00
Šárka ŠamšováŠárka Šamšová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 DNS
Natálie KučerováNatálie Kučerová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 DNS
Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 DNS
Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 DNS
Tereza ProcházkováTereza Procházková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 NM
Celkem 19 závodníků