Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C

Praha - Pekařka (17. 5. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 20.83 23.00
2 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 21.09 22.00
3 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 24.88 18.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 25.04 16.00
2 Filip PecharFilip Pechar 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 27.07 13.00
Jakub ŠvarcJakub Švarc 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.54 24.00
2 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.14 19.00
3 Patrik MelčPatrik Melč 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 24.97 17.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 22.46 20.50
2 Šimon LudvíkŠimon Ludvík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 26.21 14.00
3 David KolářDavid Kolář 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 28.02 12.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.46 20.50
2 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 25.68 15.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.54 24.00
2 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 20.83 23.00
3 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 21.09 22.00
4 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 22.46 20.50
4 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.46 20.50
6 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.14 19.00
7 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 24.88 18.00
8 Patrik MelčPatrik Melč 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 24.97 17.00
9 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 25.04 16.00
10 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 25.68 15.00
11 Šimon LudvíkŠimon Ludvík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 26.21 14.00
12 Filip PecharFilip Pechar 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 27.07 13.00
13 David KolářDavid Kolář 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 28.02 12.00
Jakub ŠvarcJakub Švarc 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 21.69 24.00
2 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 21.80 23.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 21.90 22.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 22.83 19.00
2 Eliška ChválováEliška Chválová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.90 18.00
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 23.22 17.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 23.63 15.00
2 Michaela HronováMichaela Hronová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 25.68 9.00
3 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 29.32 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.14 21.00
2 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 25.22 10.00
Aneta MírovskáAneta Mírovská 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.51 16.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 24.05 12.00
Veronika KordovskáVeronika Kordovská 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 3 23.84 14.00
2 Nicol PřenosilováNicol Přenosilová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 24.32 11.00
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.33 20.00
2 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 23.85 13.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 21.69 24.00
2 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 21.80 23.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 21.90 22.00
4 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.14 21.00
5 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.33 20.00
6 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 22.83 19.00
7 Eliška ChválováEliška Chválová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.90 18.00
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 23.22 17.00
9 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.51 16.00
10 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 23.63 15.00
11 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 3 23.84 14.00
12 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 23.85 13.00
13 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 24.05 12.00
14 Nicol PřenosilováNicol Přenosilová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 24.32 11.00
15 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 25.22 10.00
16 Michaela HronováMichaela Hronová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 25.68 9.00
17 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 29.32 8.00
Aneta MírovskáAneta Mírovská 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 DNS
Veronika KordovskáVeronika Kordovská 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 DNS