Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva

Litomyšl (24. 6. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 24.6.2018 - 11:40) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.44
2 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.82
3 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.91
4 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.45
5 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.35
6 Jan HolecJan Holec 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 24.6.2018 - 11:40) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.83
2 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.16
3 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.30
4 Jan ČechalJan Čechal 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 08.67
5 Adam MilerAdam Miler 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.94
Pavel JůzaPavel Jůza 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 24.6.2018 - 11:40) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 07.95
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.06
3 Pavel ImrichPavel Imrich 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.50
4 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.43
5 38 Jindřich OplíštilJindřich Oplíštil 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 24.6.2018 - 11:40) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.01
2 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.18
3 55 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.23
4 Jakub VondráčekJakub Vondráček 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 09.40
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.44
2 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.82
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.83
4 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.91
5 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 07.95
6 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.01
7 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.06
8 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.16
9 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.18
10 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.30
11 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.45
12 Pavel ImrichPavel Imrich 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.50
13 Jan ČechalJan Čechal 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 08.67
14 Adam MilerAdam Miler 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.94
15 55 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.23
16 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.35
17 Jakub VondráčekJakub Vondráček 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 09.40
18 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.43
19 Jan HolecJan Holec 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.45
20 38 Jindřich OplíštilJindřich Oplíštil 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.62
Pavel JůzaPavel Jůza 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 DNS
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 24.6.2018 - 11:45) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.36 11.00
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.42 9.00
3 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 07.85 8.00
4 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.88 7.00
5 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.99 5.50
6 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.00 4.00
Poznámky:
+0,3
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 24.6.2018 - 11:45) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.99 5.50
2 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.02 3.00
3 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.18 2.00
4 Pavel ImrichPavel Imrich 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.44 1.00
5 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.50
6 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 24.6.2018 - 11:35) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.09 11.00
2 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.13 9.00
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.34 8.00
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.51 7.00
5 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.62 6.00
6 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 24.6.2018 - 11:35) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.39 4.00
2 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.47 3.00
3 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.65 2.00
4 24 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.70 1.00
5 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.75
6 26 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 08.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 24.6.2018 - 11:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.31
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.49
3 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.59
4 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.06
5 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.24
6 Eliška WenzlováEliška Wenzlová 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 09.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 24.6.2018 - 11:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.22
2 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.62
3 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 08.80
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.96
5 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.27
6 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 24.6.2018 - 11:30) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.27
2 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.35
3 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.17
4 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.18
5 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.39
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 24.6.2018 - 11:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.54
2 24 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.59
3 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.86
4 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 09.39
Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 24.6.2018 - 11:30) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.50
2 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.55
3 26 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.60
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.85
5 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 24.6.2018 - 11:30) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.50
2 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.81
3 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.83
4 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.02
5 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.17
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.22
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.27
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.31
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.35
5 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.49
6 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.50
6 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.50
8 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.54
9 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.55
10 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.59
10 24 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.59
12 26 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.60
13 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.62
14 Vladimíra HrdáVladimíra Hrdá 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 08.80
15 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.81
16 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.83
17 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.85
18 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.86
19 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.96
20 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.02
21 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.06
22 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.17
22 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.17
24 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.18
25 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.24
26 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.27
26 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.27
28 Eliška WenzlováEliška Wenzlová 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 09.34
29 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.37
30 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.39
30 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 09.39
Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS