Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva

Litomyšl (24. 6. 2018)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 24.6.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 38.67 11.00
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 40.22 9.00
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 40.73 8.00
4 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 42.62 5.00
5 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 42.72 4.00
Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 24.6.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 41.65 7.00
2 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 43.74 3.00
3 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 44.18 2.00
4 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 47.72 1.00
5 Adam MilerAdam Miler 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 48.33
Jiří KouteckýJiří Koutecký 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 24.6.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 41.82 6.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 50.21
3 Jan ČechalJan Čechal 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 51.02
4 Mikuláš JaníkMikuláš Janík 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 54.65
5 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 57.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 38.67 11.00
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 40.22 9.00
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 40.73 8.00
4 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 41.65 7.00
5 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 41.82 6.00
6 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 42.62 5.00
7 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 42.72 4.00
8 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 43.74 3.00
9 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 44.18 2.00
10 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 47.72 1.00
11 Adam MilerAdam Miler 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 48.33
12 Lukáš HorákLukáš Horák 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 50.21
13 Jan ČechalJan Čechal 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 51.02
14 Mikuláš JaníkMikuláš Janík 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 54.65
15 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 57.08
Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Jiří KouteckýJiří Koutecký 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 24.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 43.91 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 44.30 8.00
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 45.33 6.00
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 46.10 4.00
5 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 46.51 3.00
6 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 50.51
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 24.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 45.19 7.00
2 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 45.97 5.00
3 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 46.65 1.00
4 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 46.98
5 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 47.38
Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 24.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 46.76
2 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 47.74
3 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 48.39
4 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 50.23
5 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 52.00
Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 24.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 47.28
2 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 48.62
3 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 49.05
4 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 49.78
5 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 50.04
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 52.01
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 24.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 43.92 9.00
2 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 46.52 2.00
3 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 50.63
Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DNS
Thea MačátováThea Mačátová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 43.91 11.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 43.92 9.00
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 44.30 8.00
4 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 45.19 7.00
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 45.33 6.00
6 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 45.97 5.00
7 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 46.10 4.00
8 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 46.51 3.00
9 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 46.52 2.00
10 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 46.65 1.00
11 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 46.76
12 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 46.98
13 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 47.28
14 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 47.38
15 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 47.74
16 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 48.39
17 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 48.62
18 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 49.05
19 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 49.78
20 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 50.04
21 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 50.23
22 Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 50.51
23 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 50.63
24 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 52.00
25 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 52.01
Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DNS
Thea MačátováThea Mačátová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS