Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C

Mariánské Lázně (14. 5. 2018)

skok daleký - Ml. žáci

(po, 14.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 4.47 0.0 285.00
2 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4.30 0.0 255.00
3 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 4.25 0.0 247.00
4 Jan ŠmrhaJan Šmrha
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 4.09 0.0 220.00
5 Jan ŠveňhaJan Šveňha
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 4.06 0.0 215.00
6 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.05 0.0 214.00
7 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.02 0.0 209.00
8 Daniel HronDaniel Hron
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 3.91 0.0 191.00
9 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3.88 0.0 187.00
10 Vilém ŠmídlVilém Šmídl
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.88 0.0 187.00
11 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 3.73 0.0 164.00
12 Radek SochůrekRadek Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.71 0.0 161.00
13 Matěj DenkMatěj Denk
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 3.68 0.0 156.00
14 Kevin ŠkardaKevin Škarda
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.63 0.0 149.00
15 Tomáš SekeraTomáš Sekera
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.60 0.0 145.00
16 Lukáš HamataLukáš Hamata
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.44 0.0 122.00
17 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3.42 0.0 119.00
18 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3.38 0.0 114.00
19 Tomáš ZikmundTomáš Zikmund
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3.27 0.0 99.00
20 Josef MünzerJosef Münzer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3.23 0.0 94.00
21 Matyáš KuncMatyáš Kunc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 3.22 0.0 93.00
22 Petr DankaničPetr Dankanič
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3.20 0.0 90.00
23 David MrázekDavid Mrázek
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 3.17 0.0 86.00
24 Matyáš ProkopMatyáš Prokop
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3.08 0.0 75.00
25 Ondřej KalousekOndřej Kalousek
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 2.74 0.0 38.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 14.5.2018 - 13:09) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 4.45 0.0 416.00
2 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.36 0.0 393.00
3 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.34 0.0 388.00
4 Dominika HejdováDominika Hejdová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 4.20 0.0 355.00
5 Markéta FričováMarkéta Fričová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.20 0.0 355.00
6 Anna PeřinováAnna Peřinová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 4.19 0.0 352.00
7 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4.16 0.0 345.00
8 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 4.10 0.0 331.00
9 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.04 0.0 317.00
10 Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 3.96 0.0 299.00
11 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 3.93 0.0 292.00
12 Linda UbryováLinda Ubryová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3.92 0.0 290.00
13 Eliška KučerováEliška Kučerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.92 0.0 290.00
14 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 3.91 0.0 287.00
15 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 3.89 0.0 283.00
16 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.89 0.0 283.00
17 Adriana FinkováAdriana Finková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3.86 0.0 276.00
18 Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 3.81 0.0 265.00
19 Tereza SkalováTereza Skalová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 3.78 0.0 259.00
20 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3.78 0.0 259.00
21 Terezie DrobnáTerezie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 3.74 0.0 250.00
22 Viktorie DrobnáViktorie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 3.73 0.0 248.00
23 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3.64 0.0 229.00
24 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3.63 0.0 227.00
25 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3.60 0.0 220.00
26 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.55 0.0 210.00
27 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 3.54 0.0 208.00
28 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3.52 0.0 204.00
29 Ivana ČesákováIvana Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.49 0.0 198.00
30 Denisa PeťovskáDenisa Peťovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3.41 0.0 182.00
Michaela RybákováMichaela Rybáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.39 0.0 178.00
31 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3.39 0.0 178.00
32 Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3.37 0.0 174.00
Adéla BönischováAdéla Bönischová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3.36 0.0 172.00
33 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.36 0.0 172.00
34 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3.33 0.0 167.00
Kateřina HynkováKateřina Hynková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3.31 0.0 163.00
35 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 3.31 0.0 163.00
36 Patricie TokárováPatricie Tokárová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.25 0.0 151.00
37 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3.24 0.0 150.00
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3.20 0.0 142.00
38 Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3.20 0.0 142.00
39 Nikola HořtováNikola Hořtová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 3.19 0.0 140.00
40 Eva UrbánkováEva Urbánková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 3.09 0.0 122.00
41 Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 2.78 0.0 72.00
42 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2.71 0.0 62.00
43 Adéla BednárováAdéla Bednárová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 2.58 0.0 44.00
44 Lucie SekerováLucie Sekerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 2.51 0.0 35.00
Klára KompitováKlára Kompitová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 DNS 0.0 0.00
Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 NM 0.0 0.00
Celkem 50 závodníků