Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim

Chrudim (10. 5. 2018)

4 x 60 m - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 06:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dykast, Dobrý, Pospíšil, Novotný Dykast, Dobrý, Pospíšil, Novotný ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 28.4 702.00
2 Kollert, Borovička, Machač, Dejdar Kollert, Borovička, Machač, Dejdar ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 29.7 599.00
3 Novák, Novák, Brokl, Pavlata Novák, Novák, Brokl, Pavlata ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 31.3 483.00
4 Caha, Opavský, Karol, Pleninger Caha, Opavský, Karol, Pleninger ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 1 32.0 436.00
5 Spilka, Slavík, Čáslavský, Košťál Spilka, Slavík, Čáslavský, Košťál ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 6 33.7 331.00
6 Chalupník, Maděra, Vítek, Leden Chalupník, Maděra, Vítek, Leden ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 2 35.1 254.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 06:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bis, Holý, Štěpánek, Burkoň Bis, Holý, Štěpánek, Burkoň ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 34.3 297.00
2 Tinz, Kachlík, Dvořák, Gerhart Tinz, Kachlík, Dvořák, Gerhart Gymnázium Josefa Ressela ChrudimGymnázium Josefa Ressela Ch... 3 34.8 270.00
3 Jirásek, Tesárek, Výšek, Hroch Jirásek, Tesárek, Výšek, Hroch ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 35.3 244.00
4 Pavliš, Kellner, Brokl, Roztočil Pavliš, Kellner, Brokl, Roztočil ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 4 35.9 214.00
5 Švejk, Veselý, Šilhán, Ješina Švejk, Veselý, Šilhán, Ješina ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 5 36.0 209.00
6 Tlustý, Vašák, Lelek, Wirkner Tlustý, Vašák, Lelek, Wirkner ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 36.2 200.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mervartová, Milčínská, Chadrabová, Syrovátková Mervartová, Milčínská, Chadrabová, Syrovátková ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 33.4 620.00
2 Vltavská, Groulíková, Sokolová, Chytilová Vltavská, Groulíková, Sokolová, Chytilová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 33.7 600.00
3 Sychrovská, Kučerová, Tomanová, Karlíková Sychrovská, Kučerová, Tomanová, Karlíková ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 33.9 587.00
4 Jeřábková, Tlustá, Vítková, Vychodilová Jeřábková, Tlustá, Vítková, Vychodilová ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 35.9 462.00
5 Brychová, Hýlová, Solničková, Plívová Brychová, Hýlová, Solničková, Plívová ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 1 38.1 339.00
6 Rykířová, Slivková, Koupalová, Peterková Rykířová, Slivková, Koupalová, Peterková ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 3 38.4 324.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zavoralová, Hochmanová, Koblasová, Kulhavá Zavoralová, Hochmanová, Koblasová, Kulhavá ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 34.3 561.00
2 Zavoralová, Růžičková, Patáková, Janoušková Zavoralová, Růžičková, Patáková, Janoušková ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 34.9 523.00
3 Jindřišková, Musílková, Žďárská, Slaninová Jindřišková, Musílková, Žďárská, Slaninová Gymnázium J.ResselaGymnázium J.Ressela 3 36.3 438.00
4 Wenzlová, Dubská, Urbánková, Balšánková Wenzlová, Dubská, Urbánková, Balšánková ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 1 37.8 355.00
5 Pavlišová, Moravcová, Holubová, Knická Pavlišová, Moravcová, Holubová, Knická ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 5 39.1 289.00
6 Horníková, Langová, Peřinová, Drahá Horníková, Langová, Peřinová, Drahá ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 2 39.2 285.00
Odvárková, Mádlová, Zavřelová, Tichá Odvárková, Mádlová, Zavřelová, Tichá ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 DNS
Celkem 7 závodníků