Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj Atletiky Chrudim

Chrudim (2. 5. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 2.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 43.82 256
2 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 38.35 211
3 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 37.65 205
4 Viktor BisViktor Bis
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 37.21 201
5 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 35.27 186
6 Stanislav JirásekStanislav Jirásek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 33.10 168
7 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 32.68 165
8 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 30.03 144
9 Jan ZábranskýJan Zábranský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 29.25 137
10 Kamil TesárekKamil Tesárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 25.18 106
11 Jan BreiterJan Breiter
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 24.41 100
12 Jan PollákJan Pollák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 23.40 92
13 David PreislerDavid Preisler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 16.93 44
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 2.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 43.40 397
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 36.66 315
3 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 36.01 307
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 35.03 295
5 Nikola PatákováNikola Patáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 29.91 234
6 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 29.65 231
7 Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 29.20 226
8 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 27.72 209
9 Ester KachlíkováEster Kachlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 26.10 190
10 Stella JanouškováStella Janoušková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 25.40 182
11 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 25.32 181
12 Tereza HochmanováTereza Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 22.95 154
13 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 21.69 139
14 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 20.61 127
15 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 19.09 110
16 Johana ChyškováJohana Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 13.68 53
Celkem 16 závodníků