Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj Atletiky Chrudim

Chrudim (2. 5. 2018)

800 m - Ml. žáci

(st, 2.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor BisViktor Bis 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:46.0 334
2 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:47.9 318
3 Jan ZábranskýJan Zábranský 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:55.3 256
4 Vítězslav BurkoňVítězslav Burkoň 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:57.9 236
5 Matouš KašpárekMatouš Kašpárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:59.3 225
6 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:02.2 204
7 Stanislav JirásekStanislav Jirásek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:03.3 196
8 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:29.5 53
9 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:36.5 425
10 Antonín ŠkvrněAntonín Škvrně 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:37.4 26
11 Jan PollákJan Pollák 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:38.9 22
12 Jan BreiterJan Breiter 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:46.0 7
13 David PreislerDavid Preisler 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:53.5 0
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 2.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:44.4 523
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:46.9 279
3 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:03.8 331
4 Kateřina KrásnáKateřina Krásná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:05.2 318
5 Ester KachlíkováEster Kachlíková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:06.2 310
6 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:06.6 306
7 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:09.9 496
8 Soňa ŠulcováSoňa Šulcová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:11.4 266
9 Nikola PatákováNikola Patáková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:13.1 253
10 Tereza HochmanováTereza Hochmanová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:15.8 232
11 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:16.5 227
12 Eliška LednováEliška Lednová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:16.8 225
13 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:17.1 223
14 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:17.6 219
15 Johana ChyškováJohana Chyšková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:18.1 215
16 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:22.6 184
Celkem 16 závodníků