Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B

Stará Boleslav (18. 5. 2018)
skok vysoký - Ml. žáci (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 060205 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 1.50 11.00
2 Lukáš MartinLukáš Martin 050827 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1.39 9.00
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 050422 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1.36 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna PátkováAnna Pátková 050323 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1.43 11.00
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 050802 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1.43 9.00
3 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 060702 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.40 8.00
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 050115 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 5.03 11.00
2 Karel VašákKarel Vašák 050111 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4.83 9.00
3 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 050910 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4.65 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Emma JežkováEmma Ježková 051015 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.64 11.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková 060424 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4.64 9.00
3 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 050224 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4.51 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.69 11.00
2 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 051011 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.79 9.00
3 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 050623 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.56 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 050422 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.75 11.00
2 Roman KalašRoman Kalaš 050330 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.17 9.00
3 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 050707 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.75 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman KalašRoman Kalaš 050330 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 54.30 11.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl 070112 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 53.38 9.00
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 060308 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 47.65 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 46.13 11.00
2 Ela KoníčkováEla Koníčková 050421 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 45.21 9.00
3 Anna PátkováAnna Pátková 050323 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 44.23 8.00