Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B

Stará Boleslav (18. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.14 11.00
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.72 3.00
3 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.98
4 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.10
5 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.23
6 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 8 09.48
7 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.50
8 Jakub JanoušekJakub Janoušek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.61
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.37 9.00
2 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.38 8.00
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.87 1.00
4 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.05
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.26
6 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.28
7 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 8 09.32
8 Vojtěch FendrychVojtěch Fendrych 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.87
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.53 7.00
2 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.62 6.00
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.74 2.00
4 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.10
5 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.14
6 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 10.16
7 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.25
MS Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.07
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 18.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.63 5.00
2 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.69 4.00
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.89
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.98
5 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.93
6 Šimon VýbornýŠimon Výborný 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 10.06
MS Richard KomůrkaRichard Komůrka 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.17
MS Jonáš NěměcJonáš Něměc 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.66
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.14 11.00
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.37 9.00
3 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.38 8.00
4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.53 7.00
5 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 08.62 6.00
6 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.63 5.00
7 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.69 4.00
8 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.72 3.00
9 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.74 2.00
10 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.87 1.00
11 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.89
12 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.98
12 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.98
14 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.05
15 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.07
16 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.10
16 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.10
18 Richard KomůrkaRichard Komůrka 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.17
19 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.23
20 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.26
21 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.28
22 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 8 09.32
23 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 8 09.48
24 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 09.50
25 Vojtěch FendrychVojtěch Fendrych 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.87
26 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.93
27 Šimon VýbornýŠimon Výborný 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 10.06
28 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.14
29 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 10.16
30 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 10.25
31 Jakub JanoušekJakub Janoušek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.61
32 Jonáš NěměcJonáš Něměc 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.66

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.79 8.00
2 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.97 4.00
3 Natálie OvčačíkováNatálie Ovčačíková 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.30
4 Eliška VosátkováEliška Vosátková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.89
5 Tereza JedlanováTereza Jedlanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.92
6 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.06
7 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 10.58
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.70 9.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.18
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.25
4 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.28
5 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.28
6 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.49
7 Ema PohlováEma Pohlová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 2 10.59
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.89 6.00
2 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.93 5.00
3 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.00 3.00
4 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.28
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.45
6 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 09.80
7 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 09.89
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 18.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.88 7.00
2 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 5 09.31
3 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.44
4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.46
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.83
6 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.37
MS Sára GalmišováSára Galmišová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.93
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 18.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.69 11.00
2 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.01 2.00
3 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.15 1.00
4 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.16
5 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.39
6 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.50
7 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 5 09.52
MS Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.11
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.69 11.00
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.70 9.00
3 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.79 8.00
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.88 7.00
5 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.89 6.00
6 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.93 5.00
7 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.97 4.00
8 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.00 3.00
9 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.01 2.00
10 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.11
11 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.15 1.00
12 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.16
13 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.18
14 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.25
15 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.28
15 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.28
15 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.28
18 Natálie OvčačíkováNatálie Ovčačíková 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.30
19 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 5 09.31
20 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.39
21 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.44
22 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.45
23 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.46
24 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.49
25 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.50
26 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 5 09.52
27 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 09.80
28 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.83
29 Eliška VosátkováEliška Vosátková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.89
29 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 09.89
31 Tereza JedlanováTereza Jedlanová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.92
32 Sára GalmišováSára Galmišová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.93
33 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.06
34 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.37
35 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 10.58
36 Ema PohlováEma Pohlová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 2 10.59