Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B

Stará Boleslav (18. 5. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 20.33 8.00
2 Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.61 3.00
3 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 6 23.14
4 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 24.16
5 Ondřej HenrichOndřej Henrich 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 25.35
6 Vojtěch FendrychVojtěch Fendrych 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 25.36
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 20.05 11.00
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.30 9.00
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 21.37 5.00
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.03
5 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 23.76
6 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 24.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.06 6.50
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.38 4.00
3 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 4 23.00
4 Václav ŠkolaVáclav Škola 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.64
5 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.06
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 18.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.06 6.50
2 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.94
3 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.93
4 Adam NěmečekAdam Němeček 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 2 23.05
MS Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 28.61
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 18.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.63 2.00
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.82
3 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.88
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.67
5 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 4 24.40
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 18.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.75 1.00
2 Svatopluk BočekSvatopluk Boček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.35
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 22.75
4 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.65
5 Šimon VýbornýŠimon Výborný 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 25.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 20.05 11.00
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.30 9.00
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 20.33 8.00
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.06 6.50
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.06 6.50
6 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 21.37 5.00
7 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.38 4.00
8 Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.61 3.00
9 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.63 2.00
10 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.75 1.00
11 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.82
12 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.88
13 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.94
14 Svatopluk BočekSvatopluk Boček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.35
15 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.67
16 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 22.75
17 Tomáš RudolfTomáš Rudolf 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.93
18 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 4 23.00
19 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.03
20 Adam NěmečekAdam Němeček 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 2 23.05
21 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 6 23.14
22 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 23.76
23 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 24.16
24 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 4 24.40
25 Václav ŠkolaVáclav Škola 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.64
26 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.65
27 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 24.86
28 Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.06
29 Šimon VýbornýŠimon Výborný 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 25.16
30 Ondřej HenrichOndřej Henrich 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 25.35
31 Vojtěch FendrychVojtěch Fendrych 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 25.36
32 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 28.61

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 21.26 9.00
2 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.08 1.00
3 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 23.11
4 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 23.20
5 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 6 24.35
Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.45 7.00
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.81 4.00
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.11
4 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.55
5 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 23.29
Tereza JedlanováTereza Jedlanová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.68 5.00
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.95 3.00
3 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 22.24
4 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 25.14
5 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 25.81
6 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 26.27
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 18.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.27 8.00
2 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 22.51
3 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.40
4 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 4 24.76
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.05
MS Sára GalmišováSára Galmišová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 25.36
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 18.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.59 6.00
2 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.66
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.94
4 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.09
5 Barbora ČernáBarbora Černá 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 4 24.21
MS Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.25
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 18.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.80 11.00
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 22.00 2.00
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.15
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.85
5 Natálie OvčačíkováNatálie Ovčačíková 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.87
6 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 23.31
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 18.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.37
2 Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 5 24.87
3 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 25.65
4 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 25.70
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.80 11.00
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 21.26 9.00
3 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.27 8.00
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.45 7.00
5 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.59 6.00
6 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.68 5.00
7 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.81 4.00
8 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.95 3.00
9 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 22.00 2.00
10 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.08 1.00
11 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.11
12 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.15
13 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 22.24
14 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.25
15 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 22.51
16 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.55
17 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.66
18 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.85
19 Natálie OvčačíkováNatálie Ovčačíková 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.87
20 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.94
21 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.09
22 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 23.11
23 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 23.20
24 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 23.29
25 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 23.31
26 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.37
27 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.40
28 Barbora ČernáBarbora Černá 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 4 24.21
29 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 6 24.35
30 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 4 24.76
31 Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s. ATJ Slavoj Český Brod, z.s. A 5 24.87
32 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.05
33 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 25.14
34 Sára GalmišováSára Galmišová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 25.36
35 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 25.65
36 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 25.70
37 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 25.81
38 Veronika ČuříkováVeronika Čuříková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 26.27
Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Tereza JedlanováTereza Jedlanová 05 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 DNS