Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MDP mužů a žen

Praha - Stadion mládeže (28. 5. 2018)

hod oštěpem 800g - Muži

(po, 28.5.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VlčekJakub Vlček
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
98 48.84 0.0 11.00
2 Jiří DubaJiří Duba
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
91 45.98 0.0 9.00
3 Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 45.24 0.0 8.00
4 Stanislav MacháčekStanislav Macháček
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
94 44.21 0.0 7.00
5 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 43.04 0.0 6.00
6 David SeverínDavid Severín
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
85 42.49 0.0 5.00
7 Filip ŠafandaFilip Šafanda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
85 41.29 0.0 4.00
8 Filip TrnkaFilip Trnka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
96 39.85 0.0 3.00
9 Robert ZapotilRobert Zapotil
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
95 39.60 0.0 2.00
10 Jan MaršíkJan Maršík
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
85 38.20 0.0 1.00
11 47 Milan BébrMilan Bébr
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
95 37.54 0.0
12 Aleš KunovjánekAleš Kunovjánek
AC Praha 1890AC Praha 1890
65 37.36 0.0
13 Jakub OndřejJakub Ondřej
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
89 37.19 0.0
14 Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
79 35.75 0.0
15 Jan MálekJan Málek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
85 35.70 0.0
16 Milan KakešMilan Kakeš
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
65 35.55 0.0
17 Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
77 34.93 0.0
18 Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
76 34.27 0.0
19 Michal WalicaMichal Walica
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
88 31.39 0.0
20 Miroslav JanečekMiroslav Janeček
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
73 29.76 0.0
21 Bohumil DobošBohumil Doboš
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
89 29.54 0.0
Pavel RichterPavel Richter
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
68 DNS 0.0
Jiří ŠebestaJiří Šebesta
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
62 DNS 0.0
Daniel DohnalDaniel Dohnal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
86 DNS 0.0
Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 DNS 0.0
Jiří MatoušekJiří Matoušek
AC Praha 1890AC Praha 1890
87 DNS 0.0
Martin LangerMartin Langer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
84 DNS 0.0
Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 DNS 0.0
Jan DostálJan Dostál
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
72 DNS 0.0
16 František ZouharFrantišek Zouhar
AC Praha 1890AC Praha 1890
82 DNS 0.0
Celkem 30 závodníků