Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MDP mužů a žen

Praha - Stadion mládeže (28. 6. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Macháček, Stanislav 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 25,00
2 Jirásková, Klára 95 TJ Stodůlky Praha, z.s. 20,50
3 Hečko, Jan 97 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 20,00
4 Kubátová, Anna 95 TJ Stodůlky Praha, z.s. 20,00
5 Mužíková, Alexandra 83 SC Radotín Praha 20,00
6 Severín, David 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 19,00
7 Vrlová, Jana 73 AC Praha 1890 19,00
8 Šafanda, Filip 85 SC Radotín Praha 18,00
9 Bednář, Dominik 98 SC Radotín Praha 18,00
10 Boučková, Alice 97 SC Radotín Praha 17,00
11 Kavříková, Natálie 03 SK Kotlářka Praha, z.s. 17,00
12 Slavíková, Veronika 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 17,00
13 Richterová, Agáta 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 17,00
14 Šlouf, Hynek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 17,00
15 Stolínová, Karolína 01 TJ Stodůlky Praha, z.s. 16,00
16 Kubelka, Filip 79 SK Aritma Praha 16,00
17 Maršík, Jan 85 ŠAK Novoborská Praha 15,00
18 Andrštová, Martina 90 SC Radotín Praha 14,00
19 Patočková, Barbora 99 TJ Stodůlky Praha, z.s. 14,00
20 Záhrobský, Lukáš 96 A. C. Sparta Praha 13,00
21 Šafránková, Klára 78 AC Praha 1890 13,00
22 Dobrovolný, Jan 80 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12,00
23 Rybák, Adam 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12,00
24 Exnerová, Sára Lea 96 SC Radotín Praha 12,00
25 Melicherová, Petra 99 SC Radotín Praha 11,00
26 Olšanský, Martin 99 SC Radotín Praha 11,00
27 Pařízek, Lukáš 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11,00
28 Miler, Tomáš 91 A. C. Sparta Praha 11,00
29 Vostatek, Jakub 95 SC Radotín Praha 11,00
30 Pohůnek, Miroslav 83 A. C. Sparta Praha 11,00
31 Reichelová, Milada 03 TJ ČZU Praha, z.s. 11,00
32 Zunová, Adéla 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 11,00
33 Masnerová, Eliška 03 SC Radotín Praha 11,00
34 Daťková, Anna 00 TJ Stodůlky Praha, z.s. 10,00
35 Lazar, Filip 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9,00
36 Hildprandtová, Simona 01 SC Radotín Praha 9,00
37 Vrbová, Josefína 01 A. C. Sparta Praha 9,00
38 Zasadil, Jan 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 9,00
39 Lenghart, Ondřej 03 SC Radotín Praha 9,00
40 Surjomartono, Michal 03 SK Aritma Praha 9,00
41 Šára, Pavel 74 AC Praha 1890 9,00
42 Pepperný, Karel 76 SK Aritma Praha 9,00
43 Bližňák, Vojtěch 83 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 9,00
44 Hývnarová, Jana 86 SC Radotín Praha 9,00
45 Matoušek, Jiří 87 AC Praha 1890 8,00
46 Vávrová, Sára 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8,00
47 Sedláček, Ondřej 82 SC Radotín Praha 8,00
48 Růžičková, Tereza 90 SC Radotín Praha 8,00
49 Bureš, Ondřej 99 A. C. Sparta Praha 8,00
50 Vohradník, Martin 77 SC Radotín Praha 8,00
51 Hažmuka, Tomáš 02 A. C. Sparta Praha 8,00
52 Hála, Lukáš 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 8,00
53 Severa, Filip 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8,00
54 Jahoda, Jakub 01 SK Kotlářka Praha, z.s. 7,00
55 Vladyka, Vít 01 A. C. Sparta Praha 7,00
56 Špačková, Kateřina 00 SC Radotín Praha 7,00
57 Janečková, Josefína 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7,00
58 Janoušek, Eduard 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 7,00
59 Šilhavá, Eva 76 AC Praha 1890 7,00
60 Zahrádka, Zbyněk 80 SK Aritma Praha 7,00
61 Havelka, Petr 72 AC Praha 1890 7,00
62 Blechová, Karolína 02 A. C. Sparta Praha 7,00
63 Mouchová, Pavlína 96 TJ Stodůlky Praha, z.s. 7,00
64 Kakešová, Kristýna 98 TJ ČZU Praha, z.s. 6,00
65 Dubský, Petr 89 SC Radotín Praha 6,00
66 Hobzová, Anna 03 SC Radotín Praha 6,00
67 Linduška, Petr 81 SC Radotín Praha 6,00
68 Slabý, Samuel 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 6,00
69 Culliver, Robert 02 SC Radotín Praha 6,00
70 Ticháčková, Monika 01 SC Radotín Praha 6,00
71 Barnoky, Emma 01 TJ Stodůlky Praha, z.s. 6,00
72 Cikánková, Karolína 00 TJ Stodůlky Praha, z.s. 6,00
73 Gorski, Filip 01 A. C. Sparta Praha 6,00
74 Macháček, Martin 01 SK Kotlářka Praha, z.s. 6,00
75 Šrámková, Anna 01 SK Kotlářka Praha, z.s. 5,00
76 Šalanda, David 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5,00
77 Komárková, Karolína 03 A. C. Sparta Praha 5,00
78 Kotrouš, Jan 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5,00
79 Běhan, Tomáš 85 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5,00
80 Kabelka, Jiří 77 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5,00
81 Reichel, Jan 77 TJ ČZU Praha, z.s. 5,00
82 Hildprandtová, Eva 68 SC Radotín Praha 5,00
83 Honsová, Eliška 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5,00
84 Obhlídal, Vojtěch 97 SK Kotlářka Praha, z.s. 5,00
85 Pavlová, Hana 04 SC Radotín Praha 4,50
86 Brečkayová, Žaneta 00 TJ Stodůlky Praha, z.s. 4,50
87 Beranová, Eva 02 A. C. Sparta Praha 4,00
88 Votinská, Evženie 71 SK Kotlářka Praha, z.s. 4,00
89 Král, Vítězslav 76 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4,00
90 Matoušková, Štěpánka 81 SC Radotín Praha 4,00
91 Tomeš, Jakub 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4,00
92 Hendrychová, Štěpánka 96 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3,00
93 Husáková, Kateřina 98 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3,00
94 Rusek, Jakub 99 AC Praha 1890 3,00
95 Novotný, Jan 78 SK Aritma Praha 3,00
96 Jámborová, Dáša 78 SC Radotín Praha 3,00
97 Kakeš, Milan 65 TJ ČZU Praha, z.s. 3,00
98 Stará, Evelína 04 SK Kotlářka Praha, z.s. 2,50
99 Růžičková, Milada 68 SC Radotín Praha 2,00
100 Reichelová, Daniela 01 TJ ČZU Praha, z.s. 2,00
101 Klečka, Aleš 02 TJ Sokol Kbely Praha 2,00
102 Sgalitzer, Kryštof 02 SC Radotín Praha 2,00
103 Trnka, Filip 96 SC Radotín Praha 2,00
104 Veselý, Mikuláš 95 AC Praha 1890 2,00
105 Doboš, Bohumil 89 ŠAK Novoborská Praha 2,00
106 Říha, David 88 SK Kotlářka Praha, z.s. 1,00
107 Maceška, Tomáš 98 AC Praha 1890 1,00
108 Hochmanová, Marie 99 AC Praha 1890 1,00
109 Beránková, Martina 71 SK Kotlářka Praha, z.s. 1,00
110 Ridvanová, Tereza 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1,00
111 Serafin, Milan 65 SK Aritma Praha 1,00
112 Děd, Pavel 79 TJ ČZU Praha, z.s. 1,00