Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MDP mužů a žen

Praha - Stadion mládeže (28. 6. 2018)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 28.6.2018 - 18:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Tomáš MilerTomáš Miler 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:04.92 11.00
2 53 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:08.91 9.00
3 90 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:09.66 8.00
4 89 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:11.11 7.00
5 10 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:11.18 6.00
6 66 Jakub RusekJakub Rusek 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 2:21.77 3.00
85 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS
57 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
11 František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 28.6.2018 - 18:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:12.16 5.00
2 81 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 2:17.58 4.00
3 12 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:27.53 2.00
4 82 Pavel DědPavel Děd 79 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 2 2:29.58 1.00
5 17 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:35.18
6 42 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:56.40
14 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 DNS
63 Jan NovotnýJan Novotný 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 DNS
92 Martin KorenčíkMartin Korenčík 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4 DNS
74 Vuk VukovičVuk Vukovič 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Tomáš MilerTomáš Miler 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:04.92 11.00
2 53 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:08.91 9.00
3 90 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:09.66 8.00
4 89 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:11.11 7.00
5 10 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:11.18 6.00
6 33 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:12.16 5.00
7 81 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 2:17.58 4.00
8 66 Jakub RusekJakub Rusek 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 2:21.77 3.00
9 12 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:27.53 2.00
10 82 Pavel DědPavel Děd 79 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 2 2:29.58 1.00
11 17 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:35.18
12 42 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:56.40
85 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS
57 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
11 František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 DNS
14 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 DNS
63 Jan NovotnýJan Novotný 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 DNS
92 Martin KorenčíkMartin Korenčík 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4 DNS
74 Vuk VukovičVuk Vukovič 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (čt, 28.6.2018 - 18:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 94 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:26.54 11.00
2 15 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:28.17 9.00
3 15 Jana VrlováJana Vrlová 73 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 2:35.37 8.00
4 73 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 2:41.49 7.00
5 84 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:41.95 6.00
6 84 Klára ŠafránkováKlára Šafránková 78 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 2:48.04 5.00
7 96 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:51.31 4.00
12 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků