výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J mladšího žactva

Hradec Králové (21. 6. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.09 11.00
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.47 9.00
3 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.53 8.00
4 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.56 6.50
5 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.61 5.00
6 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.70 4.00
7 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.08
8 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.17
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.87 3.00
2 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.91 2.00
3 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.05
4 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.15
5 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.16
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.24
7 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.26
8 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.53
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.25
2 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.37
3 Filip GrimFilip Grim 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.69
4 Dominik ZaoralDominik Zaoral 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 09.98
5 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 10.14
6 Daniel DvořákDaniel Dvořák 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 10.25
7 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.38
8 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.48
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 08.56 6.50
2 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.93 1.00
3 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.36
4 Filip KlazarFilip Klazar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 09.43
5 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.57
6 Jan LelekJan Lelek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.68
7 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.35
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.09 11.00
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.47 9.00
3 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.53 8.00
4 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.56 6.50
4 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 08.56 6.50
6 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.61 5.00
7 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.70 4.00
8 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.87 3.00
9 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.91 2.00
10 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.93 1.00
11 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.05
12 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.08
13 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.15
14 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.16
15 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.17
16 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.24
17 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.25
18 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.26
19 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.36
20 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.37
21 Filip KlazarFilip Klazar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 09.43
22 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.53
23 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.57
24 Jan LelekJan Lelek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.68
25 Filip GrimFilip Grim 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.69
26 Dominik ZaoralDominik Zaoral 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 09.98
27 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 10.14
28 Daniel DvořákDaniel Dvořák 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 10.25
29 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.35
30 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.38
31 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.48

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.37 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.64 8.00
3 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.66 7.00
4 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.89 6.00
5 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 08.96 3.00
6 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 08.99 2.00
7 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.02
8 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.90 5.00
2 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.92 4.00
3 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.00 1.00
4 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.10
5 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.13
6 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.20
7 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.23
8 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.28
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.13
2 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.21
3 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.44
4 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.57
5 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.57
6 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 09.60
7 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.74
8 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 8 09.81
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.31
2 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.50
3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.52
4 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.60
5 Klára VolechováKlára Volechová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.80
6 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.86
7 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.87
MS Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.38
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.61
2 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.96
3 Anna PaslerováAnna Paslerová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 09.99
4 Anna MedlíkováAnna Medlíková 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 10.13
5 Eva BártováEva Bártová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 10.37
6 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 7 10.40
7 Sabina KubasováSabina Kubasová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 10.54
8 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 8 10.60
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.63 9.00
2 Iva SmažíkováIva Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.52
3 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.96
4 Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 6 10.00
5 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.15
6 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.60
MS Eliška TylováEliška Tylová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.53
Denisa BulůškováDenisa Bulůšková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.32
2 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.53
3 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.78
4 Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 09.96
5 Ema VaškováEma Vašková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.03
6 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.23
7 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.46
8 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.49
MS Anna KřepelováAnna Křepelová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.29
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.37 11.00
2 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.63 9.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.64 8.00
4 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.66 7.00
5 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.89 6.00
6 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.90 5.00
7 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.92 4.00
8 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 08.96 3.00
9 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 08.99 2.00
10 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.00 1.00
11 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.02
12 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.10
13 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.13
13 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.13
15 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.20
16 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.21
17 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.23
18 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.24
19 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.28
20 Anna KřepelováAnna Křepelová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.29
21 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.31
22 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.32
23 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.38
24 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.44
25 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.50
26 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.52
26 Iva SmažíkováIva Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.52
28 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.53
29 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.57
29 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.57
31 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 09.60
31 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.60
33 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.61
34 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.74
35 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.78
36 Klára VolechováKlára Volechová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.80
37 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 8 09.81
38 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.86
39 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.87
40 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.96
40 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.96
40 Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 09.96
43 Anna PaslerováAnna Paslerová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 09.99
44 Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 6 10.00
45 Ema VaškováEma Vašková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.03
46 Anna MedlíkováAnna Medlíková 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 10.13
47 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.15
48 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.23
49 Eva BártováEva Bártová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 10.37
50 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 7 10.40
51 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.46
52 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.49
53 Eliška TylováEliška Tylová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.53
54 Sabina KubasováSabina Kubasová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 10.54
55 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 8 10.60
55 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.60
Denisa BulůškováDenisa Bulůšková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 43.43 11.00
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 46.44 9.00
3 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 46.87 8.00
4 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 47.67 7.00
5 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 49.43 6.00
František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlazarFilip Klazar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 53.83 5.00
2 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 58.12 4.00
Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 43.43 11.00
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 46.44 9.00
3 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 46.87 8.00
4 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 47.67 7.00
5 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 49.43 6.00
6 Filip KlazarFilip Klazar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 53.83 5.00
7 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 58.12 4.00
František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 DNS
Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 46.34 9.00
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 46.79 8.00
3 Petra PokornáPetra Pokorná 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 48.92 6.00
4 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 52.36
5 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 53.15
Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.27
2 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 53.56
3 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 54.97
4 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 55.12
5 Ester KasperováEster Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 55.72
MS Eliška TylováEliška Tylová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 59.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 46.94 7.00
2 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 50.86 4.00
3 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 51.94 1.00
4 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 55.82
5 Rozálie MilionováRozálie Milionová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 55.99
6 Sára KasperováSára Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 56.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 50.31 5.00
2 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 51.69 2.00
3 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 52.00
4 Kristýna KlierováKristýna Klierová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 57.80
5 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 62.12
6 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 64.09
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 45.51 11.00
2 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.92 3.00
3 Iva SmažíkováIva Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 52.46
4 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.60
Klára VolechováKlára Volechová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 45.51 11.00
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 46.34 9.00
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 46.79 8.00
4 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 46.94 7.00
5 Petra PokornáPetra Pokorná 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 48.92 6.00
6 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 50.31 5.00
7 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 50.86 4.00
8 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.92 3.00
9 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 51.69 2.00
10 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 51.94 1.00
11 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 52.00
12 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.27
13 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 52.36
14 Iva SmažíkováIva Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 52.46
15 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 53.15
16 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 53.56
17 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 54.97
18 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 55.12
19 Ester KasperováEster Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 55.72
20 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 55.82
21 Rozálie MilionováRozálie Milionová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 55.99
22 Sára KasperováSára Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 56.45
23 Kristýna KlierováKristýna Klierová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 57.80
24 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.60
25 Eliška TylováEliška Tylová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 59.38
26 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 62.12
27 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 64.09
Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 DNS
Klára VolechováKlára Volechová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:36.19 11.00
2 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:42.34 9.00
3 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:42.84 8.00
4 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:45.29 7.00
5 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 2:47.48 5.00
6 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:48.10 4.00
7 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:49.47 3.00
8 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:50.27 2.00
9 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 2:58.05
10 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 3:03.89
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:47.27 6.00
2 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:52.92 1.00
3 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:57.36
4 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:59.69
5 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 3:03.57
6 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 3:08.33
7 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 3:08.93
8 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 3:08.98
MS Tereza MarxováTereza Marxová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 3:07.72
Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:36.19 11.00
2 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:42.34 9.00
3 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:42.84 8.00
4 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:45.29 7.00
5 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:47.27 6.00
6 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 2:47.48 5.00
7 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:48.10 4.00
8 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:49.47 3.00
9 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:50.27 2.00
10 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:52.92 1.00
11 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:57.36
12 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 2:58.05
13 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:59.69
14 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 3:03.57
15 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 3:03.89
16 Tereza MarxováTereza Marxová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 3:07.72
17 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 3:08.33
18 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 3:08.93
19 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 3:08.98
Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNS

1000 m - Ml. žáci

(čt, 21.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 3:18.52 11.00
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 3:18.84 9.00
3 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 3:20.02 8.00
4 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 3:32.52 7.00
5 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 3:34.66 6.00
6 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:36.88 5.00
7 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 13 3:38.79 4.00
8 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 3:39.40 3.00
9 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 3:42.85 2.00
10 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 3:45.81 1.00
11 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 3:46.03
12 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 4:23.61
Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 DNS
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 15:45) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.08 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.30 9.00
3 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.69 8.00
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11.81 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 15:45) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 12.30 6.00
2 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 12.62 5.00
3 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.77 4.00
4 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 14.04 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 15:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.11 3.00
2 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.99 2.00
3 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.27
4 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 14.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.08 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.30 9.00
3 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.69 8.00
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11.81 7.00
5 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 12.30 6.00
6 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 12.62 5.00
7 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.77 4.00
8 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.11 3.00
9 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.99 2.00
10 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 14.04 1.00
11 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.27
12 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 14.37

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.44 11.00
2 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.36 9.00
3 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.63 8.00
4= Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.03 6.50
4= Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.03 6.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.94 5.00
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.11 3.00
3 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 12.65 1.00
4 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 12.77
5 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.78
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.68
2 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.52
3 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 13.87
4 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 14.01
5 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 14.21
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.02 4.00
2 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.37 2.00
3 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 13.34
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.44 11.00
2 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.36 9.00
3 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.63 8.00
4 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.03 6.50
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.03 6.50
6 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.94 5.00
7 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.02 4.00
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.11 3.00
9 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.37 2.00
10 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 12.65 1.00
11 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.68
12 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 12.77
13 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.78
14 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 13.34
15 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.52
16 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 13.87
17 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 14.01
18 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 14.21

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 18:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hladík, Kloutvor, Bílek, Špicar Hladík, Kloutvor, Bílek, Špicar Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 33.79 11.00
2 Šrejber, Jirásko, Šašek, Hampl Šrejber, Jirásko, Šašek, Hampl TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 35.30 8.00
3 Malý, Svoboda, Ježek, Ježek Malý, Svoboda, Ježek, Ježek TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 35.35 7.00
4 Kopecký, Kutík, Nagy, Petera Kopecký, Kutík, Nagy, Petera TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 36.18 4.00
Halíř, Mrha, Petržela, Tejc Halíř, Mrha, Petržela, Tejc TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 18:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bláha, Brumlich, Kohl, Velechovský Bláha, Brumlich, Kohl, Velechovský SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 34.69 9.00
2 Elicer, Valeš, Čermák, Kloutvor Elicer, Valeš, Čermák, Kloutvor Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 35.98 6.00
3 Kováč, Locker, Seidl, Touc Kováč, Locker, Seidl, Touc SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 36.15 5.00
4 Bláha, Machaň, Šrytr, Javůrek Bláha, Machaň, Šrytr, Javůrek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 36.35 3.00
5 Harvey, Klazar, Lelek, Vitvar Harvey, Klazar, Lelek, Vitvar Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 37.28 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 18:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Horák, Veinfurter, Postupa Dvořák, Horák, Veinfurter, Postupa TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 37.95 1.00
2 Mánek, Repaský, Kubíček, Kožnar Mánek, Repaský, Kubíček, Kožnar TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 38.59
3 Grim, Řehák, Vít, Hájek Grim, Řehák, Vít, Hájek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 39.41
4 Zeman, Arnošt, Karel, Karban Zeman, Arnošt, Karel, Karban TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 41.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hladík, Kloutvor, Bílek, Špicar Hladík, Kloutvor, Bílek, Špicar Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 33.79 11.00
2 Bláha, Brumlich, Kohl, Velechovský Bláha, Brumlich, Kohl, Velechovský SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 34.69 9.00
3 Šrejber, Jirásko, Šašek, Hampl Šrejber, Jirásko, Šašek, Hampl TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 35.30 8.00
4 Malý, Svoboda, Ježek, Ježek Malý, Svoboda, Ježek, Ježek TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 35.35 7.00
5 Elicer, Valeš, Čermák, Kloutvor Elicer, Valeš, Čermák, Kloutvor Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 35.98 6.00
6 Kováč, Locker, Seidl, Touc Kováč, Locker, Seidl, Touc SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 36.15 5.00
7 Kopecký, Kutík, Nagy, Petera Kopecký, Kutík, Nagy, Petera TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 36.18 4.00
8 Bláha, Machaň, Šrytr, Javůrek Bláha, Machaň, Šrytr, Javůrek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 36.35 3.00
9 Harvey, Klazar, Lelek, Vitvar Harvey, Klazar, Lelek, Vitvar Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 37.28 2.00
10 Dvořák, Horák, Veinfurter, Postupa Dvořák, Horák, Veinfurter, Postupa TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 37.95 1.00
11 Mánek, Repaský, Kubíček, Kožnar Mánek, Repaský, Kubíček, Kožnar TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 38.59
12 Grim, Řehák, Vít, Hájek Grim, Řehák, Vít, Hájek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 39.41
13 Zeman, Arnošt, Karel, Karban Zeman, Arnošt, Karel, Karban TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 41.67
Halíř, Mrha, Petržela, Tejc Halíř, Mrha, Petržela, Tejc TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rychterová, Pražáková, Šmídová, Kaplanová Rychterová, Pražáková, Šmídová, Kaplanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 33.58 11.00
2 Hochsteigerová, Hejzlarová, Kopecká, Voborníková Hochsteigerová, Hejzlarová, Kopecká, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 33.81 9.00
3 Flečková, Geislerová, Macnarová, Strnádková Flečková, Geislerová, Macnarová, Strnádková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 34.30 8.00
4 Frejvaldová, Matyášová, Stejskalová, Václavková Frejvaldová, Matyášová, Stejskalová, Václavková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 34.31 7.00
5 Buštová, Kunertová, Pokorná, Šírová Buštová, Kunertová, Pokorná, Šírová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 34.42 6.00
6 Rutrtrlová, Vondroušová, Sedláčková, Síbrová Rutrtrlová, Vondroušová, Sedláčková, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 35.11 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Háková, Hančová, Pavelková, Vokáčová Háková, Hančová, Pavelková, Vokáčová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 34.84 5.00
2 Bašová, Peterková, Imlaufová, Andrejsová Bašová, Peterková, Imlaufová, Andrejsová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 35.96 2.00
3 Metelková, Mičánková, Novotná, Ducháčová Metelková, Mičánková, Novotná, Ducháčová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 36.24 1.00
4 Seifertová, Mlynáryková, Malá, Jakouběová Seifertová, Mlynáryková, Malá, Jakouběová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 36.55
5 Fettersová, Hejzlarová, Meisnerová, Paslerová Fettersová, Hejzlarová, Meisnerová, Paslerová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 37.23
6 Kudrnáčová, Schönigerová, Součková, Růtová Kudrnáčová, Schönigerová, Součková, Růtová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 37.47
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hudousková, Machková, Krouželová, Procházková Hudousková, Machková, Krouželová, Procházková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 35.09 4.00
2 Thiele, Regentová, Blatníková, Picková Thiele, Regentová, Blatníková, Picková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 36.76
3 Dvořáková, Fejová, Šormová, Štětinová Dvořáková, Fejová, Šormová, Štětinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 37.79
4 Bártová, Kotilová, Pospíšilová, Volechová Bártová, Kotilová, Pospíšilová, Volechová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 39.10
Klierová, Šulcová, Nováková, Bulůšková Klierová, Šulcová, Nováková, Bulůšková TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rychterová, Pražáková, Šmídová, Kaplanová Rychterová, Pražáková, Šmídová, Kaplanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 33.58 11.00
2 Hochsteigerová, Hejzlarová, Kopecká, Voborníková Hochsteigerová, Hejzlarová, Kopecká, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 33.81 9.00
3 Flečková, Geislerová, Macnarová, Strnádková Flečková, Geislerová, Macnarová, Strnádková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 34.30 8.00
4 Frejvaldová, Matyášová, Stejskalová, Václavková Frejvaldová, Matyášová, Stejskalová, Václavková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 34.31 7.00
5 Buštová, Kunertová, Pokorná, Šírová Buštová, Kunertová, Pokorná, Šírová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 34.42 6.00
6 Háková, Hančová, Pavelková, Vokáčová Háková, Hančová, Pavelková, Vokáčová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 34.84 5.00
7 Hudousková, Machková, Krouželová, Procházková Hudousková, Machková, Krouželová, Procházková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 35.09 4.00
8 Rutrtrlová, Vondroušová, Sedláčková, Síbrová Rutrtrlová, Vondroušová, Sedláčková, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 35.11 3.00
9 Bašová, Peterková, Imlaufová, Andrejsová Bašová, Peterková, Imlaufová, Andrejsová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 35.96 2.00
10 Metelková, Mičánková, Novotná, Ducháčová Metelková, Mičánková, Novotná, Ducháčová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 36.24 1.00
11 Seifertová, Mlynáryková, Malá, Jakouběová Seifertová, Mlynáryková, Malá, Jakouběová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 36.55
12 Thiele, Regentová, Blatníková, Picková Thiele, Regentová, Blatníková, Picková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 36.76
13 Fettersová, Hejzlarová, Meisnerová, Paslerová Fettersová, Hejzlarová, Meisnerová, Paslerová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 37.23
14 Kudrnáčová, Schönigerová, Součková, Růtová Kudrnáčová, Schönigerová, Součková, Růtová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 37.47
15 Dvořáková, Fejová, Šormová, Štětinová Dvořáková, Fejová, Šormová, Štětinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 37.79
16 Bártová, Kotilová, Pospíšilová, Volechová Bártová, Kotilová, Pospíšilová, Volechová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 39.10
Klierová, Šulcová, Nováková, Bulůšková Klierová, Šulcová, Nováková, Bulůšková TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 DNS

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 21.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.171.221.271.321.351.381.411.441.471.491.511.531.55 Body
1 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.44 ooxooxxoxoooxxx 11.00
2 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 1.41 oooooxooxxx 9.00
3 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1.35 ooxoooxxx 8.00
4 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 1.27 oooxxx 7.00
5 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 1.27 xoxooxxx 6.00
6= Daniel BláhaDaniel Bláha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.22 xooxxx 4.50
6= Jan VitvarJan Vitvar
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 1.22 xooxxx 4.50
8 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 1.22 oxoxxx 3.00
9 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 1.22 oxxoxxx 2.00
10 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1.22 xoxxoxxx 1.00
11 Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.17 xoxxx
12 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.17 xxoxxx
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 NM xxx
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 21.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.121.171.221.271.301.331.361.391.421.441.461.481.50 Body
1 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1.42 --oooooxoxo--x 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.39 -oxoxoooxxooxxx 9.00
3 Adéla RutrtrlováAdéla Rutrtrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.36 -oooxooxxoxxx 8.00
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.27 oooxoxx 7.00
5= Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.22 oooxxx 5.50
5= Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 1.22 oooxx 5.50
7 Linda BuštováLinda Buštová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1.22 xxoxoox 4.00
8 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1.22 ooxoxxx 3.00
9 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1.17 ooxxx 2.00
10 Nina JezdinskáNina Jezdinská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 1.17 oxxo 1.00
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 1.39
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 21.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HarveyJakub Harvey
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 4.44 -0.8 m/s 4,44  -0.80.00.04,440.00.00.0 11.00
2 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 4.24 -0.8 m/s 4,24  -0.80.00.04,240.00.00.0 9.00
3 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 4.20 -1.8 m/s 4,20  -1.80.00.04,200.00.00.0 8.00
4 Adam ŠašekAdam Šašek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.19 -0.6 m/s 4,19  -0.60.00.04,190.00.00.0 7.00
5 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.15 -1.1 m/s 4,15  -1.10.00.04,150.00.00.0 6.00
6 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.99 -0.3 m/s 3,99  -0.30.00.03,990.00.00.0 5.00
7 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3.97 +0.3 m/s 3,97  +0.30.00.03,970.00.00.0 4.00
8 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.90 -0.6 m/s 3,90  -0.60.00.03,900.00.00.0 3.00
9 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 3.84 -1.8 m/s 3,84  -1.80.00.03,840.00.00.0 2.00
10 Daniel BláhaDaniel Bláha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.82 -1.0 m/s 3,82  -1.00.00.03,820.00.00.0 1.00
11 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.73 -0.4 m/s 3,73  -0.40.00.03,730.00.00.0
12 Jonáš JežekJonáš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.58 +0.5 m/s 3,58  +0.50.00.03,580.00.00.0
13 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 3.49 -0.7 m/s 3,49  -0.70.00.03,490.00.00.0
14 Adam VeinfurterAdam Veinfurter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.40 -0.3 m/s 3,40  -0.30.00.03,400.00.00.0
15 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.37 -1.4 m/s 3,37  -1.40.00.03,370.00.00.0
16 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.34 -2.1 m/s 3,34  -2.10.00.03,340.00.00.0
17 Matěj KožnarMatěj Kožnar
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.33 -0.6 m/s 3,33  -0.60.00.03,330.00.00.0
18 Daniel DvořákDaniel Dvořák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.10 -0.3 m/s 3,10  -0.30.00.03,100.00.00.0
19 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 2.54 -1.2 m/s 2,54  -1.20.00.02,540.00.00.0
Martin ČermákMartin Čermák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
František KuhnFrantišek Kuhn
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 NM xx0.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 21.6.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 4.42 +0.8 m/s 4,42  +0.80.00.04,420.00.00.0 11.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.22 -1.0 m/s 4,22  -1.00.00.04,220.00.00.0 9.00
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4.13 +0.3 m/s 4,13  +0.30.00.04,130.00.00.0 8.00
4 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.06 -1.4 m/s 4,06  -1.40.00.04,060.00.00.0 7.00
5 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.04 -0.7 m/s 4,04  -0.70.00.04,040.00.00.0 6.00
6 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4.03 -0.4 m/s 4,03  -0.40.00.04,030.00.00.0 5.00
7 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.00 -0.5 m/s 4,00  -0.50.00.04,000.00.00.0 4.00
8 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.94 -2.7 m/s 3,94  -2.70.00.03,940.00.00.0 3.00
9 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.82 -1.0 m/s 3,82  -1.00.00.03,820.00.00.0 2.00
10 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.77 -0.5 m/s 3,77  -0.50.00.03,770.00.00.0 1.00
11 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.74 -0.2 m/s 3,74  -0.20.00.03,740.00.00.0
12 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3.72 -1.4 m/s 3,72  -1.40.00.03,720.00.00.0
13 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.71 -3.0 m/s 3,71  -3.00.00.03,710.00.00.0
14 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.66 -1.3 m/s 3,66  -1.30.00.03,660.00.00.0
15 Vanessa ŠormováVanessa Šormová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.59 -0.8 m/s 3,59  -0.80.00.03,590.00.00.0
16= Barbora FléglováBarbora Fléglová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.57 +0.0 m/s 3,57  +0.00.00.03,570.00.00.0
16= Petra NěmcováPetra Němcová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
06 3.57 -1.3 m/s 3,57  -1.30.00.03,570.00.00.0
18 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.39 +0.0 m/s 3,39  +0.00.00.03,390.00.00.0
19 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.36 -0.9 m/s 3,36  -0.90.00.03,360.00.00.0
20 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.33 -1.2 m/s 3,33  -1.20.00.03,330.00.00.0
21 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 3.31 -0.1 m/s 3,31  -0.10.00.03,310.00.00.0
22 Klára PatschováKlára Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3.19 -0.4 m/s 3,19  -0.40.00.03,190.00.00.0
23 Ester KasperováEster Kasperová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3.06 -2.2 m/s 3,06  -2.20.00.03,060.00.00.0
24 Adriana DavidováAdriana Davidová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.00 -0.7 m/s 3,00  -0.70.00.03,000.00.00.0
25 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 2.95 -0.3 m/s 2,95  -0.30.00.02,950.00.00.0
26 Rút AlbrechtováRút Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 2.86 -0.6 m/s 2,86  -0.60.00.02,860.00.00.0
27 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2.85 -1.1 m/s 2,85  -1.10.00.02,850.00.00.0
28 Sára KasperováSára Kasperová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 2.59 -2.5 m/s 2,59  -2.50.00.02,590.00.00.0
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 0.00
MS Anna KřepelováAnna Křepelová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.44 -0.3 m/s
MS Tereza MarxováTereza Marxová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.32 -1.8 m/s
Adéla VokáčováAdéla Vokáčová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Klára HančováKlára Hančová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta MikešováAneta Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza MikešováTereza Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ema VaškováEma Vašková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 21.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda BuštováLinda Buštová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 10.68 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 09.75 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 09.68 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 09.26 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 09.02 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 09.02 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Adéla RutrtrlováAdéla Rutrtrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 08.80 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Bára SodomkováBára Sodomková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
05 08.33 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 08.27 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 08.02 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 07.92 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 07.92 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Sára ŠulcováSára Šulcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 07.63 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Klaudie KlierováKlaudie Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 07.24 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Sabina KubasováSabina Kubasová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 07.00 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Kristýna KlierováKristýna Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 06.95 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 06.70 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Anna MedlíkováAnna Medlíková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 06.59 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
05 06.52 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 09.76
Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 21.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikolas MarešNikolas Mareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 08.60 0.0 11.00
2 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 08.25 0.0 9.00
3 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 07.63 0.0 8.00
4 Rob ChrisstoffelsRob Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 07.52 0.0 7.00
5 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 07.48 0.0 6.00
6 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 07.28 0.0 5.00
7 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 06.85 0.0 4.00
8 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 06.70 0.0 3.00
MS Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 10.46
Ondřej LockerOndřej Locker
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 21.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 60.21 0.0 11.00
2 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 49.30 0.0 9.00
3 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 48.63 0.0 8.00
4 Jan LelekJan Lelek
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 48.16 0.0 7.00
5 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 46.47 0.0 6.00
6 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 45.21 0.0 5.00
7 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 43.45 0.0 4.00
8 Adrian KováčAdrian Kováč
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 42.07 0.0 3.00
9 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 41.58 0.0 2.00
10 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 39.15 0.0 1.00
11 Dominik ZaoralDominik Zaoral
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 36.33 0.0
12 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 35.99 0.0
13 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 35.63 0.0
14 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 35.48 0.0
15 Nikolas MarešNikolas Mareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 33.90 0.0
16 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 33.72 0.0
17 Vojtěch StierandVojtěch Stierand
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 32.93 0.0
18 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 30.64 0.0
19 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 28.33 0.0
20 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 25.60 0.0
21 Alex MachaňAlex Machaň
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 18.21 0.0
MS Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 46.74
Matěj VítMatěj Vít
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 DNS 0.0
Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 DNS 0.0
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 21.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 46.38 0.0 11.00
2 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 46.31 0.0 9.00
3 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 46.24 0.0 8.00
4 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 45.19 0.0 7.00
5 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 41.52 0.0 6.00
6 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 41.06 0.0 5.00
7 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 35.71 0.0 4.00
8 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 35.61 0.0 3.00
9 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 35.58 0.0 2.00
10 Klaudie KlierováKlaudie Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 35.33 0.0 1.00
11 Valentýna HákováValentýna Háková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 34.23 0.0
12 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 33.87 0.0
13 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 32.90 0.0
14 Denisa BulůškováDenisa Bulůšková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 32.89 0.0
15 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 32.83 0.0
16 Sára ŠulcováSára Šulcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 32.81 0.0
17 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 32.44 0.0
18 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 30.86 0.0
19 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 29.89 0.0
20 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 29.37 0.0
21 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 28.87 0.0
22 Anna PaslerováAnna Paslerová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
06 28.79 0.0
23 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 28.19 0.0
24 Eva BártováEva Bártová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 26.54 0.0
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 50.78
MS Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 40.37
Celkem 26 závodníků