výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J mladšího žactva

Hradec Králové (21. 6. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 21.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HarveyJakub Harvey
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 4.44 -0.8 m/s 4,44  -0.80.00.04,440.00.00.0 11.00
2 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 4.24 -0.8 m/s 4,24  -0.80.00.04,240.00.00.0 9.00
3 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 4.20 -1.8 m/s 4,20  -1.80.00.04,200.00.00.0 8.00
4 Adam ŠašekAdam Šašek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.19 -0.6 m/s 4,19  -0.60.00.04,190.00.00.0 7.00
5 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.15 -1.1 m/s 4,15  -1.10.00.04,150.00.00.0 6.00
6 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.99 -0.3 m/s 3,99  -0.30.00.03,990.00.00.0 5.00
7 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3.97 +0.3 m/s 3,97  +0.30.00.03,970.00.00.0 4.00
8 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.90 -0.6 m/s 3,90  -0.60.00.03,900.00.00.0 3.00
9 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 3.84 -1.8 m/s 3,84  -1.80.00.03,840.00.00.0 2.00
10 Daniel BláhaDaniel Bláha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.82 -1.0 m/s 3,82  -1.00.00.03,820.00.00.0 1.00
11 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.73 -0.4 m/s 3,73  -0.40.00.03,730.00.00.0
12 Jonáš JežekJonáš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.58 +0.5 m/s 3,58  +0.50.00.03,580.00.00.0
13 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 3.49 -0.7 m/s 3,49  -0.70.00.03,490.00.00.0
14 Adam VeinfurterAdam Veinfurter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.40 -0.3 m/s 3,40  -0.30.00.03,400.00.00.0
15 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.37 -1.4 m/s 3,37  -1.40.00.03,370.00.00.0
16 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.34 -2.1 m/s 3,34  -2.10.00.03,340.00.00.0
17 Matěj KožnarMatěj Kožnar
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.33 -0.6 m/s 3,33  -0.60.00.03,330.00.00.0
18 Daniel DvořákDaniel Dvořák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.10 -0.3 m/s 3,10  -0.30.00.03,100.00.00.0
19 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 2.54 -1.2 m/s 2,54  -1.20.00.02,540.00.00.0
Martin ČermákMartin Čermák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
František KuhnFrantišek Kuhn
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 NM xx0.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 21.6.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 4.42 +0.8 m/s 4,42  +0.80.00.04,420.00.00.0 11.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.22 -1.0 m/s 4,22  -1.00.00.04,220.00.00.0 9.00
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4.13 +0.3 m/s 4,13  +0.30.00.04,130.00.00.0 8.00
4 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.06 -1.4 m/s 4,06  -1.40.00.04,060.00.00.0 7.00
5 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.04 -0.7 m/s 4,04  -0.70.00.04,040.00.00.0 6.00
6 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4.03 -0.4 m/s 4,03  -0.40.00.04,030.00.00.0 5.00
7 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.00 -0.5 m/s 4,00  -0.50.00.04,000.00.00.0 4.00
8 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.94 -2.7 m/s 3,94  -2.70.00.03,940.00.00.0 3.00
9 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.82 -1.0 m/s 3,82  -1.00.00.03,820.00.00.0 2.00
10 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.77 -0.5 m/s 3,77  -0.50.00.03,770.00.00.0 1.00
11 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.74 -0.2 m/s 3,74  -0.20.00.03,740.00.00.0
12 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3.72 -1.4 m/s 3,72  -1.40.00.03,720.00.00.0
13 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.71 -3.0 m/s 3,71  -3.00.00.03,710.00.00.0
14 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.66 -1.3 m/s 3,66  -1.30.00.03,660.00.00.0
15 Vanessa ŠormováVanessa Šormová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.59 -0.8 m/s 3,59  -0.80.00.03,590.00.00.0
16= Barbora FléglováBarbora Fléglová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.57 +0.0 m/s 3,57  +0.00.00.03,570.00.00.0
16= Petra NěmcováPetra Němcová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
06 3.57 -1.3 m/s 3,57  -1.30.00.03,570.00.00.0
18 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.39 +0.0 m/s 3,39  +0.00.00.03,390.00.00.0
19 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.36 -0.9 m/s 3,36  -0.90.00.03,360.00.00.0
20 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.33 -1.2 m/s 3,33  -1.20.00.03,330.00.00.0
21 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 3.31 -0.1 m/s 3,31  -0.10.00.03,310.00.00.0
22 Klára PatschováKlára Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3.19 -0.4 m/s 3,19  -0.40.00.03,190.00.00.0
23 Ester KasperováEster Kasperová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3.06 -2.2 m/s 3,06  -2.20.00.03,060.00.00.0
24 Adriana DavidováAdriana Davidová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.00 -0.7 m/s 3,00  -0.70.00.03,000.00.00.0
25 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 2.95 -0.3 m/s 2,95  -0.30.00.02,950.00.00.0
26 Rút AlbrechtováRút Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 2.86 -0.6 m/s 2,86  -0.60.00.02,860.00.00.0
27 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2.85 -1.1 m/s 2,85  -1.10.00.02,850.00.00.0
28 Sára KasperováSára Kasperová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 2.59 -2.5 m/s 2,59  -2.50.00.02,590.00.00.0
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 0.00
MS Anna KřepelováAnna Křepelová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.44 -0.3 m/s
MS Tereza MarxováTereza Marxová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.32 -1.8 m/s
Adéla VokáčováAdéla Vokáčová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Klára HančováKlára Hančová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta MikešováAneta Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza MikešováTereza Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ema VaškováEma Vašková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 37 závodníků