Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J mladšího žactva

Hradec Králové (21. 6. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.09 11.00
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.47 9.00
3 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.53 8.00
4 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.56 6.50
5 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.61 5.00
6 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.70 4.00
7 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.08
8 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.17
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.87 3.00
2 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.91 2.00
3 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.05
4 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.15
5 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.16
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.24
7 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.26
8 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.53
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.25
2 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.37
3 Filip GrimFilip Grim 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.69
4 Dominik ZaoralDominik Zaoral 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 09.98
5 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 10.14
6 Daniel DvořákDaniel Dvořák 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 10.25
7 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.38
8 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.48
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 16:15) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 08.56 6.50
2 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.93 1.00
3 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.36
4 Filip KlazarFilip Klazar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 09.43
5 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.57
6 Jan LelekJan Lelek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.68
7 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.35
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.09 11.00
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.47 9.00
3 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.53 8.00
4 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.56 6.50
4 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 08.56 6.50
6 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.61 5.00
7 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.70 4.00
8 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.87 3.00
9 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.91 2.00
10 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.93 1.00
11 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.05
12 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.08
13 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.15
14 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.16
15 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.17
16 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.24
17 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.25
18 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.26
19 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.36
20 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.37
21 Filip KlazarFilip Klazar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 09.43
22 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 09.53
23 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.57
24 Jan LelekJan Lelek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.68
25 Filip GrimFilip Grim 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.69
26 Dominik ZaoralDominik Zaoral 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 09.98
27 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 10.14
28 Daniel DvořákDaniel Dvořák 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 10.25
29 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.35
30 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.38
31 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.48

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.37 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.64 8.00
3 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.66 7.00
4 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.89 6.00
5 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 08.96 3.00
6 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 08.99 2.00
7 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.02
8 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.90 5.00
2 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.92 4.00
3 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.00 1.00
4 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.10
5 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.13
6 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.20
7 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.23
8 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.28
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.13
2 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.21
3 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.44
4 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.57
5 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.57
6 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 09.60
7 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.74
8 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 8 09.81
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.31
2 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.50
3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.52
4 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.60
5 Klára VolechováKlára Volechová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.80
6 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.86
7 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.87
MS Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.38
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.61
2 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.96
3 Anna PaslerováAnna Paslerová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 09.99
4 Anna MedlíkováAnna Medlíková 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 10.13
5 Eva BártováEva Bártová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 10.37
6 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 7 10.40
7 Sabina KubasováSabina Kubasová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 10.54
8 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 8 10.60
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.63 9.00
2 Iva SmažíkováIva Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.52
3 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.96
4 Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 6 10.00
5 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.15
6 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.60
MS Eliška TylováEliška Tylová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.53
Denisa BulůškováDenisa Bulůšková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 21.6.2018 - 15:55) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.32
2 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.53
3 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.78
4 Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 09.96
5 Ema VaškováEma Vašková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.03
6 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.23
7 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.46
8 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.49
MS Anna KřepelováAnna Křepelová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.29
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.37 11.00
2 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.63 9.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.64 8.00
4 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.66 7.00
5 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.89 6.00
6 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.90 5.00
7 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.92 4.00
8 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 08.96 3.00
9 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 08.99 2.00
10 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.00 1.00
11 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.02
12 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.10
13 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.13
13 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.13
15 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.20
16 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.21
17 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.23
18 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.24
19 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.28
20 Anna KřepelováAnna Křepelová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.29
21 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.31
22 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.32
23 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.38
24 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.44
25 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.50
26 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.52
26 Iva SmažíkováIva Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.52
28 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.53
29 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.57
29 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.57
31 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 09.60
31 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.60
33 Nikol PlecháčováNikol Plecháčová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.61
34 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.74
35 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.78
36 Klára VolechováKlára Volechová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.80
37 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 8 09.81
38 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.86
39 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.87
40 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.96
40 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.96
40 Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 09.96
43 Anna PaslerováAnna Paslerová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 09.99
44 Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 6 10.00
45 Ema VaškováEma Vašková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.03
46 Anna MedlíkováAnna Medlíková 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 10.13
47 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 10.15
48 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.23
49 Eva BártováEva Bártová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 10.37
50 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 7 10.40
51 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.46
52 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.49
53 Eliška TylováEliška Tylová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.53
54 Sabina KubasováSabina Kubasová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 10.54
55 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 8 10.60
55 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.60
Denisa BulůškováDenisa Bulůšková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 DNS