Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J mladšího žactva

Hradec Králové (21. 6. 2018)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 43.43 11.00
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 46.44 9.00
3 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 46.87 8.00
4 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 47.67 7.00
5 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 49.43 6.00
František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlazarFilip Klazar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 53.83 5.00
2 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 58.12 4.00
Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 43.43 11.00
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 46.44 9.00
3 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 46.87 8.00
4 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 47.67 7.00
5 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 49.43 6.00
6 Filip KlazarFilip Klazar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 53.83 5.00
7 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 58.12 4.00
František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 DNS
Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 46.34 9.00
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 46.79 8.00
3 Petra PokornáPetra Pokorná 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 48.92 6.00
4 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 52.36
5 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 53.15
Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.27
2 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 53.56
3 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 54.97
4 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 55.12
5 Ester KasperováEster Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 55.72
MS Eliška TylováEliška Tylová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 59.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 46.94 7.00
2 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 50.86 4.00
3 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 51.94 1.00
4 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 55.82
5 Rozálie MilionováRozálie Milionová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 55.99
6 Sára KasperováSára Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 56.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 50.31 5.00
2 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 51.69 2.00
3 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 52.00
4 Kristýna KlierováKristýna Klierová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 57.80
5 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 62.12
6 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 64.09
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 45.51 11.00
2 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.92 3.00
3 Iva SmažíkováIva Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 52.46
4 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.60
Klára VolechováKlára Volechová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 45.51 11.00
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 46.34 9.00
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 46.79 8.00
4 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 46.94 7.00
5 Petra PokornáPetra Pokorná 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 48.92 6.00
6 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 50.31 5.00
7 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 50.86 4.00
8 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.92 3.00
9 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 51.69 2.00
10 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 51.94 1.00
11 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 52.00
12 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.27
13 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 52.36
14 Iva SmažíkováIva Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 52.46
15 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 53.15
16 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 53.56
17 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 54.97
18 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 55.12
19 Ester KasperováEster Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 55.72
20 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 55.82
21 Rozálie MilionováRozálie Milionová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 55.99
22 Sára KasperováSára Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 56.45
23 Kristýna KlierováKristýna Klierová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 57.80
24 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.60
25 Eliška TylováEliška Tylová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 59.38
26 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 62.12
27 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 64.09
Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 DNS
Klára VolechováKlára Volechová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 DNS