Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (9. 6. 2018)
800 m - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 24 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:01.40 11.00
2 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:01.52 9.00
3 40 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:01.93 8.00
800 m - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:22.99 11.00
2 11 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:26.35 9.00
3 10 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:27.96 8.00
1500 m - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 25 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:19.25 11.00
2 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:20.08 9.00
3 24 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:21.08 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 11 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:13.28 11.00
2 3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5:16.58 9.00
3 18 Zuzana KročováZuzana Kročová 77 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5:23.95 8.00
3000 m - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:28.90 11.00
2 29 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 09:36.75 9.00
3 30 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 09:40.39 8.00
5000 m - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Zuzana KročováZuzana Kročová 77 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 20:02.31 11.00
2 17 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21:34.82 9.00
3 47 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 22:37.75 8.00
4 x 400 m - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dostálová, Svobodová, Kočnarová, Úlehlová Dostálová, Svobodová, Kočnarová, Úlehlová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4:22.79 11.00
2 15 Kuchtíková, Kucharčuková, Kotrlá, Maksová Kuchtíková, Kucharčuková, Kotrlá, Maksová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:27.51 9.00
3 Kučerová, Uvizlová, Grégrová, Červená Kučerová, Uvizlová, Grégrová, Červená AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:29.20 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 00:00 11.00
2 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 00:00 9.00
3 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 00:00 8.00