Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (9. 6. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Marečková, Leona 00 AK Šternberk z.s. 31,00
2 Luzarová, Adéla 01 Atletika Poruba z.s. 29,00
3 Mališka, Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 29,00
4 Zatloukalová, Barbora 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 27,00
5 Grómanová, Romana 84 SK Hranice, z.s. 27,00
6 Tomková, Helena 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 26,00
7 Čejnová, Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 26,00
8 Matušková, Natálie 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 24,50
9 Hyjánková, Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí 24,00
10 Štefek, Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 24,00
11 Pospíšil, Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. 22,00
12 Hedrich, Tomáš 89 Atletika Zábřeh, z. s. 21,00
13 Kyzlink, Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 21,00
14 Jílek, Jan 93 Atletika Zábřeh, z. s. 20,00
15 Uvizlová, Radka 84 AK Šternberk z.s. 20,00
16 Kolomazník, Pavel 73 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 20,00
17 Králová, Lucie 02 SK Hranice, z.s. 20,00
18 Kukla, Pavel 71 SK Hranice, z.s. 20,00
19 Dohnal, Adam 02 AK Šternberk z.s. 20,00
20 Koutný, Ladislav 99 SK Hranice, z.s. 20,00
21 Klanicová, Marie 99 SKM Valašské Meziříčí 19,00
22 Orava, Adam 98 SK Hranice, z.s. 19,00
23 Schwarzerová, Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 19,00
24 Štoudková, Pavla 03 AK Šternberk z.s. 19,00
25 Kročová, Zuzana 77 SK Hranice, z.s. 19,00
26 Paťavová, Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 18,00
27 Pokorná, Barbora 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 18,00
28 Uhrin, Jan 97 Atletický klub Olomouc z.s. 18,00
29 Hromek, Vít 97 TJ Šumperk, z.s. 18,00
30 Střelecký, Lukáš 95 Atletický klub Olomouc z.s. 17,00
31 Witoszek, Marek 84 TJ Jäkl Karviná, z. s. 17,00
32 Čech, Zbyněk 83 SK Hranice, z.s. 16,00
33 Kovář, Dan 02 Atletika Poruba z.s. 16,00
34 Pátek, Daniel 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 16,00
35 Bubíková, Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 16,00
36 Dvorská, Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 15,50
37 Kučerová, Bára 01 AK Šternberk z.s. 15,00
38 Dočkal, Lukáš 92 Atletický klub Olomouc z.s. 15,00
39 Čaganová, Petra 93 AK Šternberk z.s. 15,00
40 Záleský, Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 15,00
41 Schmidtová, Karolína 98 TJ Jäkl Karviná, z. s. 15,00
42 Hradil, Michal 91 Atletický klub Olomouc z.s. 14,00
43 Skřivánek, Petr 94 SK Hranice, z.s. 14,00
44 Celta, Martin 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 14,00
45 Šváb, Marek 00 TJ Šumperk, z.s. 14,00
46 Holec, Jan 82 AK Šternberk z.s. 13,50
47 Sopuchová, Pavla 75 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13,00
48 Broda, Michal 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 13,00
49 Divišová, Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. 13,00
50 Chodil, Filip 01 SK Hranice, z.s. 13,00
51 Vávra, Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. 13,00
52 Waloszek, Václav 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 12,00
53 Vařeka, Jan 99 Atletický klub Prostějov, z. s. 12,00
54 Doleželová, Michaela 97 AK Šternberk z.s. 12,00
55 Bubíková, Stanislava 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12,00
56 Drimajová, Kateřina 00 TJ Šumperk, z.s. 11,50
57 Kolář, Rostislav 87 SK Hranice, z.s. 11,00
58 Gogela, Martin 01 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
59 Bajánaru, Marius-Andrei 01 SKM Valašské Meziříčí 11,00
60 Skýpala, Tobiáš 01 SKM Valašské Meziříčí 11,00
61 Špilháček, Michal 02 SK Hranice, z.s. 11,00
62 Kotrlá, Simona 01 TJ Šumperk, z.s. 11,00
63 Gieselová, Iva 04 TJ Šumperk, z.s. 11,00
64 Svozilová, Marie 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11,00
65 Kalousová, Adéla 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 11,00
66 Kostecký, Jan 91 TJ Šumperk, z.s. 11,00
67 Korábečný, Petr 91 SK Hranice, z.s. 11,00
68 Khýr, Bronislav 75 Atletický klub Prostějov, z. s. 11,00
69 Úlehlová, Klára 82 SK Hranice, z.s. 11,00
70 Trundová, Markéta 99 TJ Šumperk, z.s. 11,00
71 Trundová, Hana 99 TJ Šumperk, z.s. 10,50
72 Hegrová, Eliška 98 TJ Šumperk, z.s. 10,50
73 Hanáková, Tereza 04 SKM Valašské Meziříčí 10,50
74 Lenhart, Ondřej 02 AK Šternberk z.s. 10,50
75 Dobeš, Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. 10,50
76 Kubicová, Nikol 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 10,00
77 Nevrla, Daniel 02 Atletický klub Olomouc z.s. 10,00
78 Urbášková, Elena 03 AK Šternberk z.s. 10,00
79 Wagnerová, Karolína 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 10,00
80 Podjuklová, Iva 74 SK Hranice, z.s. 10,00
81 Kasparová, Michaela 73 SK Hranice, z.s. 9,00
82 Salamon, Jiří 83 Atletický klub Bohumín, z.s. 9,00
83 Havránek, Petr 84 SK Hranice, z.s. 9,00
84 Hynčicová, Michaela 86 SK Hranice, z.s. 9,00
85 Heczko, Michal 92 Atletický klub Bohumín, z.s. 9,00
86 Vlčková, Tereza 02 Atletika Poruba z.s. 9,00
87 Maksová, Anna 02 TJ Šumperk, z.s. 9,00
88 Patalová, Gabriela 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 9,00
89 Bébar, Theo 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 9,00
90 Hájková, Ludmila 02 Atletika Poruba z.s. 9,00
91 Nezval, Jakub 01 Atletický klub Prostějov, z. s. 9,00
92 Svozil, Lukáš 00 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
93 Berger, Jan 00 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
94 Polášek, Jan 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 9,00
95 Líznerová, Anežka 98 Atletický klub Prostějov, z. s. 9,00
96 Szymanik, Adam 96 TJ Jäkl Karviná, z. s. 9,00
97 Klvaňa, Václav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 8,50
98 Přibylová, Kateřina 99 Atletika Poruba z.s. 8,00
99 Nejezchleba, Josef 57 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8,00
100 Šmelcerová, Adéla 00 SKM Valašské Meziříčí 8,00
101 Vandrovec, Václav 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 8,00
102 Horák, Vojtěch 03 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
103 Svobodová, Veronika 03 SK Hranice, z.s. 8,00
104 Šebesta, Zbyněk 62 SK Hranice, z.s. 8,00
105 Haltmar, Miroslav 95 AK Šternberk z.s. 8,00
106 Kocián, Aleš 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. 8,00
107 Golasovská, Lucie 04 SKM Valašské Meziříčí 7,00
108 Šušková, Julie 03 Atletika Poruba z.s. 7,00
109 Brzyszkowská, Katrin 03 SK Hranice, z.s. 7,00
110 Janošík, Adam 01 AK Šternberk z.s. 7,00
111 Höfrová, Lucie 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 7,00
112 Bartoš, Jakub 00 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 7,00
113 Skřeček, David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7,00
114 Kuchtíková, Anna 01 TJ Šumperk, z.s. 7,00
115 Šindelková, Dominika 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7,00
116 Holonová, Anna 01 Atletika Poruba z.s. 7,00
117 Picmausová, Petra 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 6,00
118 Dostálová, Adéla 03 SK Hranice, z.s. 6,00
119 Bierská, Johana 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 6,00
120 Tovaryšová, Hana 61 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6,00
121 Kubičný, Jakub 95 SKM Valašské Meziříčí 6,00
122 Mužný, František 99 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
123 Raška, Daniel 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6,00
124 Albrecht, Patrik 96 Atletický klub Prostějov, z. s. 6,00
125 Měřínský, Petr 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5,00
126 Zahraj, Krystian 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 5,00
127 Šigut, Jiří 69 SK Hranice, z.s. 5,00
128 Hermanová, Monika 03 SKM Valašské Meziříčí 5,00
129 Podjuklová, Kristýna 03 SK Hranice, z.s. 5,00
130 Chýlková, Patricie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
131 Gociek, Dominika 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 5,00
132 Pribula, Andrzej 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 5,00
133 Bubík, Adam 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5,00
134 Velička, Jan 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 4,00
135 Valach, Václav 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 4,00
136 Večeřa, Aleš Walter 01 Atletika Poruba z.s. 4,00
137 Jarošková, Lenka 00 Atletický klub Bohumín, z.s. 4,00
138 Hanzelková, Viktorie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
139 Zlatohlávková, Eliška 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 4,00
140 Škrabalová, Eliška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4,00
141 Sobčíková, Adéla 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 4,00
142 Michopulu, Nelly 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 4,00
143 Kaspar, Vladislav 59 SK Hranice, z.s. 4,00
144 Friedel, Tomáš 92 Atletický klub Bohumín, z.s. 4,00
145 Jarošek, Michal 96 Atletický klub Bohumín, z.s. 4,00
146 Dluhoš, Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4,00
147 Mičola, Daniel 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. 3,00
148 Vysloužil, Libor 89 Atletický klub Prostějov, z. s. 3,00
149 Ohlídal, Evžen 57 Atletický klub Prostějov, z. s. 3,00
150 Srovnalová, Lada 03 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. 3,00
151 Dohnalová, Natálie 02 AK Šternberk z.s. 3,00
152 Grégr, Lukáš 02 AK Šternberk z.s. 3,00
153 Staněk, David 02 TJ Šumperk, z.s. 3,00
154 Slouka, Robin 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
155 Kucharčuková, Klára 01 TJ Šumperk, z.s. 3,00
156 Vašinová, Pavlína 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
157 Kvak, Lukáš 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3,00
158 Krestová, Isabela 01 Atletika Poruba z.s. 2,00
159 Sikorová, Natálie 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 2,00
160 Juřicová, Karolína 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2,00
161 Jeličová, Sabina 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2,00
162 Smetanová, Julie 03 Atletika Poruba z.s. 2,00
163 Klimešová, Jarmila 47 TJ Šumperk, z.s. 2,00
164 Kočíb, Jan 79 Atletický klub Prostějov, z. s. 2,00
165 Červená, Michaela 03 AK Šternberk z.s. 1,00
166 Žáčková, Vendula 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1,00
167 Marešová, Natalie 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1,00
168 Vlček, Šimon 02 Atletika Poruba z.s. 1,00
169 Winkler, Jan 02 Atletický klub Olomouc z.s. 1,00
170 Čmakalová, Natálie 01 TJ Šumperk, z.s. 1,00
171 Šticha, Jiří 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1,00
172 Kaštovský, Filip 01 Atletika Poruba z.s. 1,00
173 Suchánek, David 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 1,00