výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (9. 6. 2018)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:19.25 11.00
2 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:20.08 9.00
3 24 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 4:21.08 8.00
4 22 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 4:26.62 7.00
5 29 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 4:30.30 6.00
6 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 4:36.03 5.00
7 33 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 4:36.99 4.00
8 32 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 4:46.71 3.00
9 49 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 18 4:49.26 2.00
10 35 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 4:52.01 1.00
11 48 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 17 4:52.25
12 40 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 5:02.00
13 38 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 5:04.36
14 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 01 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 11 5:05.99
15 41 Kamil DohnalKamil Dohnal 78 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15 5:19.71
39 Jozef HrubčoJozef Hrubčo 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 13 DNS
43 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 DNF
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2018 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 5:13.28 11.00
2 3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 5:16.58 9.00
3 18 Zuzana KročováZuzana Kročová 77 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 5:23.95 8.00
4 12 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 5:26.79 7.00
5 17 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 5:31.57 6.00
6 10 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 5:33.14 5.00
7 15 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 5:34.02 4.00
8 16 Lada SrovnalováLada Srovnalová 03 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 5:43.06 3.00
19 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 DNS
20 Renata ZmidlochováRenata Zmidlochová 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 DNS
Celkem 10 závodníků