Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (9. 6. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.28 11.00
2 Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 51.48 9.00
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.18 8.00
4 30 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.27 7.00
25 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 52.65 6.00
2 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 52.93 5.00
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 53.33 4.00
4 32 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 55.61 1.00
5 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 57.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 55.03 3.00
2 49 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 55.31 2.00
Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.28 11.00
2 Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 51.48 9.00
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.18 8.00
4 30 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.27 7.00
5 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 52.65 6.00
6 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 52.93 5.00
7 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 53.33 4.00
8 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 55.03 3.00
9 49 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 55.31 2.00
10 32 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 55.61 1.00
11 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 57.82
25 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 DNS
Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 56.43 11.00
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 58.61 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 59.85 8.00
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 60.71 7.00
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 60.98 4.00
6 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 63.52 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 60.77 6.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 60.81 5.00
3 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 63.18 3.00
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 64.28 1.00
5 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 65.12
6 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 67.41
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 64.69
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 67.94
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 68.48
4 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 68.68
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 56.43 11.00
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 58.61 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 59.85 8.00
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 60.71 7.00
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 60.77 6.00
6 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 60.81 5.00
7 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 60.98 4.00
8 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 63.18 3.00
9 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 63.52 2.00
10 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 64.28 1.00
11 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 64.69
12 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 65.12
13 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 67.41
14 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 67.94
15 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 68.48
16 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 68.68