Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (30. 6. 2018)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 204 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.96 +3.2 m/s 6.51 +1.3 m/s 6,51  +1.3xx6,516,67  +3.8x6,96  +3.2 11.00
2 336 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.81 +2.3 m/s 6,63  +3.46,58  +3.46,78  +3.76,78x6,81  +2.3x 9.00
3 211 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6.70 +4.0 m/s 6,10  +2.26,35  +2.35,96  +4.46,35xx6,70  +4.0 8.00
4 314 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 6.64 +3.2 m/s 6,14  +2.46,24  +2.4x6,246,47  +4.06,64  +3.26,44  +2.1 7.00
5 202 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.54 +2.6 m/s 6,32  +2.76,38  +3.5x6,38xx6,54  +2.6 6.00
6 104 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.27 +3.4 m/s 6.12 +1.5 m/s 4,15  +2.56,12  +1.56,27  +3.46,270.00.00.0 5.00
7 157 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.15 +3.2 m/s 5.38 +1.6 m/s 5,38  +1.66,15  +3.2x6,15x-- 4.00
8 164 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.09 +3.5 m/s 5.78 +2.0 m/s 6,09  +3.55,78  +2.05,84  +3.46,090.00.00.0 3.00
9 64 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.96 +3.0 m/s 5.02 +1.2 m/s 5,96  +3.05,02  +1.2-5,960.00.00.0 2.00
10 88 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 5.96 +4.3 m/s xx5,96  +4.35,960.00.00.0 1.00
11 162 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.93 +0.5 m/s x5,93  +0.5x5,930.00.00.0
12 119 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 5.92 +2.9 m/s 5,59  +3.35,92  +2.9x5,920.00.00.0
13 154 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.91 +2.6 m/s 5.89 +1.8 m/s 5,89  +1.85,91  +2.65,46  +4.15,910.00.00.0
14 155 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.84 +2.9 m/s 5.64 +2.0 m/s 5,64  +2.05,59  +2.15,84  +2.95,840.00.00.0
15 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.74 +3.6 m/s 5,45  +2.35,43  +3.65,74  +3.65,740.00.00.0
16 225 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.74 +2.2 m/s 5.06 +1.0 m/s 5,06  +1.05,74  +2.25,20  +3.65,740.00.00.0
17 97 Radim HřebačkaRadim Hřebačka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5.69 +1.4 m/s 5,69  +1.45,55  +4.25,13  +1.75,690.00.00.0
18 333 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.62 +2.0 m/s 5,62  +2.05,38  +1.7x5,620.00.00.0
19 96 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.50 +0.3 m/s 5,39  +2.95,50  +0.35,50  +2.95,500.00.00.0
71 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 143 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.86 +5.0 m/s 5.52 +1.3 m/s 5,52  +1.35,74  +2.95,86  +5.05,865,58  +2.95,75  +4.0x 11.00
2 263 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.63 +2.9 m/s xx5,13  +3.05,13x5,63  +2.9x 9.00
3 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.50 +2.3 m/s 5.36 +2.0 m/s xx5,50  +2.35,505,47  +3.05,36  +2.0x 8.00
4 101 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 5.50 +2.7 m/s 5.32 +1.8 m/s 4,93  +3.35,33  +3.05,14  +2.75,335,32  +1.85,50  +2.75,40  +4.6 7.00
5 130 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.49 +2.9 m/s 5.20 +1.0 m/s 5,41  +3.25,42  +2.2x5,425,20  +1.05,33  +2.85,49  +2.9 6.00
6 117 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.40 +3.7 m/s 5.32 +1.7 m/s 5,32  +1.75,40  +3.75,31  +2.35,404,89  +1.95,27  +4.25,32  +3.5 5.00
7 208 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 5.33 +4.1 m/s 4.97 +1.5 m/s 4,69  +1.9x5,33  +4.15,334,97  +1.5x3,60  +3.9 4.00
8 107 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.08 +4.2 m/s 4.91 +1.8 m/s x4,91  +1.85,08  +4.25,08x5,04  +5.4x 3.00
9 1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.03 +2.3 m/s 5,03  +2.3x4,90  +4.35,030.00.00.0 2.00
10 39 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.92 +2.1 m/s 4.65 +0.6 m/s 4,36  +3.04,65  +0.64,92  +2.14,920.00.00.0 1.00
11 102 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 4.91 +3.4 m/s xx4,91  +3.44,910.00.00.0
12 112 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 4.89 +4.2 m/s 4,89  +4.2xx4,890.00.00.0
13 264 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.82 +4.1 m/s x3,17  +2.24,82  +4.14,820.00.00.0
14 312 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.77 +4.0 m/s 4,47  +2.64,72  +2.14,77  +4.04,770.00.00.0
15 266 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.68 +4.3 m/s 4,68  +4.34,58  +2.1x4,680.00.00.0
16 42 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.65 +2.6 m/s x4,65  +2.6x4,650.00.00.0
17 2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.45 +2.3 m/s 4,45  +2.32,17  +2.43,73  +3.34,450.00.00.0
27 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie MertováLucie Mertová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
115 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků