Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (30. 6. 2018)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 14.28 +6.3 m/s 13,92  +3.014,23  +6.714,03  +2.714,2314,28  +6.314,00  +3.814,04  +3.5 11.00
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 12.42 +5.3 m/s 11,91  +2.211,93  +2.6x11,9312,38  +6.512,42  +5.3x 9.00
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12.18 +2.7 m/s 11,76  +3.311,76  +6.712,18  +2.712,1812,15  +4.0xx 8.00
4 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 12.13 +5.6 m/s -11,45  +4.3-11,4511,76  +5.112,13  +5.6- 7.00
5 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 12.02 +2.5 m/s 11,83  +3.911,91  +3.112,02  +2.512,0212,01  +4.0xx 6.00
6 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 11.93 +3.7 m/s 11,70  +3.311,93  +3.711,38  +3.211,9311,69  +4.711,60  +5.7x 5.00
Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 NM xx-0.0---
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 11 11.31 +4.6 m/s x10,71  +4.611,16  +4.711,1611,00  +3.510,87  +2.911,31  +4.6 11.00
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 10 10.93 +5.1 m/s 10,83  +5.910,62  +4.810,78  +3.710,8310,67  +3.310,90  +3.010,93  +5.1 9.00
3 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 6 10.89 +6.0 m/s 10,89  +6.010,57  +6.4-10,890.00.00.0 8.00
4 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 8 10.60 +4.6 m/s 10,25  +3.010,60  +4.6x10,600.00.00.0 7.00
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 9 10.60 +5.7 m/s 10,60  +5.710,04  +5.2-10,600.00.00.0 6.00
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 12 10.58 +6.0 m/s 10,58  +6.0xx10,58x10,55  +4.3x 5.00
7 Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 4 10.46 +4.0 m/s 10,21  +3.410,18  +2.410,03  +3.610,2110,38  +4.910,46  +4.0x 4.00
MS Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 7 10.43 +1.9 m/s 10,15  +3.310,23  +4.310,43  +1.910,430.00.00.0
9 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
99 1 10.18 +4.8 m/s 09.90 +1.7 m/s 10,14  +5.510,11  +5.3x10,1410,18  +4.809,93  +2.509,90  +1.7 3.00
10 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 5 10.11 +2.6 m/s x10,11  +2.6x10,110.00.00.0 2.00
MS Tereza MartinkováTereza Martinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 2 09.87 +5.3 m/s 09.85 +1.9 m/s 09,87  +5.309,59  +2.909,85  +1.909,870.00.00.0
MS Natalie MarešováNatalie Marešová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 3 09.38 +2.1 m/s xx09,38  +2.109,380.00.00.0
Celkem 12 závodníků