Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (30. 6. 2018)

10000 m - Muži

(so, 30.6.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Vojtěch BednarskýVojtěch Bednarský 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 19 34:45.96 11.00
2 51 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 34:46.60 9.00
3 12 Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek 95 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 34:58.16 8.00
4 10 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 35:02.29 7.00
5 39 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 35:06.49 6.00
6 49 Marek ProcházkaMarek Procházka 74 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 18 35:28.47 5.00
7 30 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 16 35:47.97 4.00
8 25 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 14 36:27.15 3.00
9 47 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 36:30.63 2.00
10 37 Marek BeňaMarek Beňa 76 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 36:40.35 1.00
11 38 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 36:52.06
12 11 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 36:57.39
13 24 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 37:00.29
14 35 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20 38:58.57
15 30 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 01 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 13 39:22.77
16 20 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 40:03.44
17 27 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 40:21.08
18 43 Jiří KoniecznyJiří Konieczny 63 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 42:14.40
19 19 Jozef HrubčoJozef Hrubčo 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 43:40.71
20 3 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 72 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 17 44:46.50
Celkem 20 závodníků