Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (30. 6. 2018)

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 10:55) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 15.51 11.00
2 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.31 9.00
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 16.76 7.00
4 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 16.78 6.00
5 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 17.24 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 10:55) official Vítr: +5.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.63 8.00
2 49 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 17.96 4.00
3 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 20.00 2.00
4 Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 20.95 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 10:55) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 18.88 3.00
2 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 23.21
Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 15.51 11.00
2 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.31 9.00
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.63 8.00
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 16.76 7.00
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 16.78 6.00
6 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 17.24 5.00
7 49 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 17.96 4.00
8 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 18.88 3.00
9 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 20.00 2.00
10 Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 20.95 1.00
11 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 23.21
Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNF