výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (25. 8. 2018)

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 25.8.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 357 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 12.00 0.0 11.00
2 360 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 11.94 0.0 9.00
3 287 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 11.84 0.0 8.00
4 369 Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 11.61 0.0 7.00
5 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 11.57 0.0 6.00
6 259 Nikola BrejchováNikola Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 10.62 0.0 5.00
7 167 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 10.58 0.0 4.00
8 297 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
97 10.57 0.0 3.00
9 370 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 10.52 0.0 2.00
10 365 Jitka PagáčováJitka Pagáčová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 10.14 0.0 1.00
11 278 Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
96 09.94 0.0
12 265 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 09.61 0.0
13 101 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.45 0.0
14 258 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 09.02 0.0
15 213 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 09.01 0.0
16 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 08.89 0.0
17 354 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 08.68 0.0
18 276 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 08.51 0.0
19 252 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 07.68 0.0
20 82 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 07.39 0.0
Celkem 20 závodníků