výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (25. 8. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 233 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.69 11.00
2 85 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 22.34 9.00
3 130 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 22.47 8.00
4 156 Martin JanskýMartin Janský 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.25 4.00
87 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.11 7.00
2 212 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 23.15 6.00
3 82 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.22 5.00
4 153 Hynek HampelHynek Hampel 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.76 2.00
5 135 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 23.77 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.8.2018 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.74 3.00
2 228 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.38
MS Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 22.67
MS Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.94
Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 233 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.69 11.00
2 85 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 22.34 9.00
3 130 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 22.47 8.00
4 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 22.67
5 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.94
6 189 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.11 7.00
7 212 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 23.15 6.00
8 82 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.22 5.00
9 156 Martin JanskýMartin Janský 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.25 4.00
10 185 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.74 3.00
11 153 Hynek HampelHynek Hampel 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.76 2.00
12 135 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 23.77 1.00
13 228 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.38
87 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 14:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.10 11.00
2 18 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.33 9.00
3 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.93 7.00
4 127 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.29 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.73 8.00
2 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 26.05 6.00
3 231 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.19 5.00
4 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 26.43 2.50
5 119 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.11
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.8.2018 - 14:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.43 2.50
2 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.48 1.00
3 312 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.90
4 64 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.23
5 83 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.49
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.8.2018 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.49
2 230 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.73
3 210 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.11
4 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.63
5 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.94
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 25.8.2018 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 27.24
2 81 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 27.59
3 22 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.14
4 15 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 30.20
212 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.10 11.00
2 18 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 25.33 9.00
3 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.73 8.00
4 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.93 7.00
5 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 26.05 6.00
6 231 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.19 5.00
7 127 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.29 4.00
8 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 26.43 2.50
8 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.43 2.50
10 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.48 1.00
11 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.49
12 230 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.73
13 312 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.90
14 119 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.11
14 210 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.11
16 64 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.23
17 9 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 27.24
18 83 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.49
19 81 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 27.59
20 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.63
21 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.94
22 22 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.14
23 15 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 30.20
212 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS