výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (25. 8. 2018)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 12:15) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.45 11.00
2 185 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.93 9.00
3 141 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 16.07 8.00
4 140 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 17.48 7.00
5 63 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 18.06 5.00
6 28 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.10 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 12:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 4 17.98 6.00
2 139 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 18.68 3.00
3 189 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 19.22 2.00
4 29 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 20.52 1.00
192 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.45 11.00
2 185 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.93 9.00
3 141 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 16.07 8.00
4 140 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 17.48 7.00
5 228 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 4 17.98 6.00
6 63 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 18.06 5.00
7 28 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.10 4.00
8 139 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 18.68 3.00
9 189 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 19.22 2.00
10 29 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 20.52 1.00
192 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS