Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody Sokol - Petřín

Plzeň - Petřín (18. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 13:30) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.96 313.00
2 176 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.60 185.00
3 177 Dan HvízdalDan Hvízdal 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.65 176.00
4 192 Matyáš DuchekMatyáš Duchek 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.86 142.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 13:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.70 168.00
2 175 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.75 159.00
3 179 Jaromír KasinecJaromír Kasinec 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.82 28.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 13:15) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 149 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.46 712.00
2 146 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 08.47 709.00
3 138 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.50 701.00
4 150 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.95 579.00
5 108 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.02 561.00
6 147 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.09 543.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 13:15) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.18 521.00
2 140 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.18 521.00
3 137 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.29 494.00
4 101 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.38 472.00
5 136 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.60 422.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 13:15) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.28 496.00
2 139 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.49 447.00
3 141 Karolína MíkováKarolína Míková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.49 447.00
4 103 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.78 382.00
5 94 Adelaide KenizAdelaide Keniz 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.55 233.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 18.5.2018 - 13:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.15 306.00
2 132 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.51 240.00
3 118 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.65 216.00
4 135 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.66 214.00
5 148 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.00 161.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(pá, 18.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 175 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:50.93 292.00
2 111 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:51.79 284.00
3 107 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:55.26 256.00
4 176 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:59.30 225.00
5 192 Matyáš DuchekMatyáš Duchek 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:20.93 90.00
6 177 Dan HvízdalDan Hvízdal 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:23.10 80.00
7 179 Jaromír KasinecJaromír Kasinec 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:50.27 2.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 137 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:08.01 294.00
2 141 Karolína MíkováKarolína Míková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 3:08.99 286.00
3 136 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 3:25.29 166.00
4 103 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:28.59 146.00
5 118 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:35.11 109.00
6 135 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:35.81 105.00
7 132 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:37.07 98.00
8 148 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:37.64 96.00
9 110 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:38.64 91.00
10 94 Adelaide KenizAdelaide Keniz 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:47.11 54.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 139 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:41.14 560.00
2 138 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:46.83 497.00
3 147 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:00.40 361.00
4 140 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 3:01.79 349.00
5 146 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 8 3:06.98 303.00
6 149 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:08.46 291.00
7 101 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 3:17.50 220.00
8 104 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:18.52 212.00
9 150 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:24.63 170.00
10 108 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:29.71 139.00
11 120 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 3:41.33 78.00
Celkem 11 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 12:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 175 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.14 210.00
2 177 Dan HvízdalDan Hvízdal 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.58 160.00
3 192 Matyáš DuchekMatyáš Duchek 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.07 40.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 12:15) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.57 284.00
2 107 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.35 185.00
3 111 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.66 66.00
4 179 Jaromír KasinecJaromír Kasinec 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.97 0.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.32 340.00
2 101 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.44 324.00
3 141 Karolína MíkováKarolína Míková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.79 170.00
4 148 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.22 130.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 12:00) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.36 646.00
2 140 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.08 245.00
3 118 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.63 97.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 12:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.33 652.00
2 108 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.92 550.00
3 103 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.57 192.00
4 132 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.71 91.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 18.5.2018 - 12:00) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 149 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.51 620.00
2 137 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.52 314.00
3 139 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.18 234.00
4 135 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.51 106.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 18.5.2018 - 12:00) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 10.90 553.00
2 136 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.53 312.00
3 110 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.81 168.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 18.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.66 296.00
2 104 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.47 202.00
3 94 Adelaide KenizAdelaide Keniz 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.60 189.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 18.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 107 Martin HoudekMartin Houdek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4.34 xx4,344,340.00.00.0 262.00
2 175 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4.31 3,804,314,064,310.00.00.0 257.00
3 176 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.86 3,593,523,863,860.00.00.0 184.00
4 111 Marek RuttnerMarek Ruttner
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.81 3,43x3,813,810.00.00.0 176.00
5 177 Dan HvízdalDan Hvízdal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3.63 3,633,313,613,630.00.00.0 149.00
6 192 Matyáš DuchekMatyáš Duchek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3.43 3,43x3,243,430.00.00.0 121.00
7 179 Jaromír KasinecJaromír Kasinec
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2.98 2,822,982,712,980.00.00.0 63.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 18.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 138 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 4.79 x4,794,754,790.00.00.0 503.00
2 149 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4.79 4,614,534,794,790.00.00.0 503.00
3 146 Pavlína KubešováPavlína Kubešová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
05 4.42 xx4,424,420.00.00.0 408.00
4 147 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.27 4,274,184,124,270.00.00.0 371.00
5 108 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4.23 4,094,234,044,230.00.00.0 362.00
6 104 Kamila BekováKamila Beková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4.19 x3,974,194,190.00.00.0 352.00
7 140 Aneta MertlováAneta Mertlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 4.03 4,03xx4,030.00.00.0 315.00
8 137 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.98 x3,98x3,980.00.00.0 303.00
9 150 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.93 3,933,683,663,930.00.00.0 292.00
10 101 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.82 3,82xx3,820.00.00.0 267.00
11 103 Anna CvalínováAnna Cvalínová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 3.79 xx3,793,790.00.00.0 261.00
12 120 Adéla AlblováAdéla Alblová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.72 3,72x3,553,720.00.00.0 246.00
13 139 Nela ProcházkováNela Procházková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.57 3,403,493,573,570.00.00.0 214.00
14 136 Adriana SoukupováAdriana Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3.53 3,533,153,353,530.00.00.0 206.00
15 141 Karolína MíkováKarolína Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.46 xx3,463,460.00.00.0 192.00
16 94 Adelaide KenizAdelaide Keniz
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3.29 3,29x3,293,290.00.00.0 159.00
17 148 Gabriela BřečkováGabriela Břečková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3.22 3,222,912,983,220.00.00.0 146.00
18 135 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 3.21 3,212,752,793,210.00.00.0 144.00
19 132 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3.01 x3,01x3,010.00.00.0 109.00
20 118 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 2.70 xx2,702,700.00.00.0 60.00
110 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 18.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 107 Martin HoudekMartin Houdek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 47.07 0.00.00.00.00.00.00.0 283.00
2 175 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 38.94 0.00.00.00.00.00.00.0 215.00
3 176 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 35.77 0.00.00.00.00.00.00.0 190.00
4 192 Matyáš DuchekMatyáš Duchek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 33.39 0.00.00.00.00.00.00.0 170.00
5 177 Dan HvízdalDan Hvízdal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 31.73 0.00.00.00.00.00.00.0 157.00
6 111 Marek RuttnerMarek Ruttner
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 30.31 0.00.00.00.00.00.00.0 146.00
7 179 Jaromír KasinecJaromír Kasinec
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 21.80 0.00.00.00.00.00.00.0 80.00
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 18.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 147 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 48.52 0.0 461.00
2 108 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 46.84 0.0 440.00
3 138 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 42.82 0.0 390.00
4 140 Aneta MertlováAneta Mertlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 38.78 0.0 340.00
5 120 Adéla AlblováAdéla Alblová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 36.09 0.0 308.00
6 104 Kamila BekováKamila Beková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 35.56 0.0 301.00
7 146 Pavlína KubešováPavlína Kubešová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
05 35.28 0.0 298.00
8 139 Nela ProcházkováNela Procházková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 31.71 0.0 255.00
9 136 Adriana SoukupováAdriana Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 31.04 0.0 247.00
10 149 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 29.98 0.0 235.00
11 132 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 28.69 0.0 220.00
12 118 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 27.42 0.0 205.00
13 101 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 25.78 0.0 186.00
14 135 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 24.38 0.0 170.00
15 103 Anna CvalínováAnna Cvalínová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 22.40 0.0 147.00
16 141 Karolína MíkováKarolína Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 22.13 0.0 144.00
17 150 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 21.90 0.0 142.00
18 110 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 18.00 0.0 99.00
19 148 Gabriela BřečkováGabriela Břečková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 17.78 0.0 96.00
20 137 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 16.94 0.0 87.00
21 94 Adelaide KenizAdelaide Keniz
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 16.00 0.0 77.00
Celkem 21 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1299
2 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1133
3 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1068
4 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0840
5 Dan HvízdalDan Hvízdal 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0722
6 Matyáš DuchekMatyáš Duchek 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0563
7 Jaromír KasinecJaromír Kasinec 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0173
Celkem 7 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2737
2 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2388
3 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2361
4 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2271
5 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2052
6 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1770
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1710
8 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1563
9 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1523
10 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1492
11 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1469
12 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1449
13 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1353
14 Karolína MíkováKarolína Míková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1239
15 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1128
16 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0758
17 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0739
18 Adelaide KenizAdelaide Keniz 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0712
19 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0687
20 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0664
21 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0629
Celkem 21 závodníků