Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

České akademické hry

Brno - stadion VUT (18. - 19. 6. 2018)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (út, 19.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 67 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 15.55 +4.9 m/s 15.24 +0.1 m/s 15,09  +3.014,89  +2.515,49  +2.315,4915,55  +4.914,61  +0.115,24  +0.1
2 29 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 15.27 +4.3 m/s 14.68 +1.3 m/s 14,79  +2.515,27  +4.314,68  +1.315,2713,46  +3.214,45  +1.414,34  +0.7
3 40 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 15.10 +5.7 m/s 15.05 +1.1 m/s 14,78  +2.913,98  +2.515,05  +1.115,0515,10  +5.7x15,09  +2.2
4 73 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 13.93 +1.3 m/s xx13,93  +1.313,930.00.00.0
5 129 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 13.35 +3.1 m/s 12,84  +4.413,35  +3.1-13,350.00.00.0
MS 202 Ahmed FaisalAhmed Faisal
99 15.18 +3.9 m/s 14.86 +0.0 m/s
107 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
175 Petr HorvátPetr Horvát
VUTVUT
94 NM x--0.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (po, 18.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 172 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 13.27 +4.9 m/s 12.57 +2.0 m/s xxx0.012,90  +3.012,57  +2.013,27  +4.9
2 144 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 12.17 +4.5 m/s 12,17  +4.511,95  +2.410,97  +2.812,1711,78  +3.012,07  +2.7-
3 28 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 12.16 +5.5 m/s -10,79  +3.011,57  +3.011,5711,78  +2.411,75  +2.212,16  +5.5
4 58 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 11.97 +3.7 m/s x11,08  +2.711,31  +2.611,3111,35  +2.311,64  +2.511,97  +3.7
5 97 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 11.79 +3.4 m/s xxx0.011,79  +3.4xx
6 167 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 11.48 +3.5 m/s 11.36 +1.9 m/s x11,36  +1.911,48  +3.511,48x11,17  +2.711,31  +3.8
187 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků