2. kolo krajské soutěže družstev přípravky žáků a žákyň, skupina B
Náchod (23. 5. 2018)skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(út, 22.5.2018 - 22:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 3.67 | 0.0 | 155.00 | ||||||||||||||
2 |
Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad Metují |
07 | 3.66 | 0.0 | 153.00 | ||||||||||||||
Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s. |
07 | 3.60 | 0.0 | 145.00 | |||||||||||||||
3 |
David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad Metují |
08 | 3.60 | 0.0 | 145.00 | ||||||||||||||
Josef DusílekJosef Dusílek
SK Solnice,z.s. |
07 | 3.50 | 0.0 | 130.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 3.50 | 0.0 | 130.00 | ||||||||||||||
5 |
Matěj ČtvrtečkaMatěj Čtvrtečka
SK Solnice,z.s. |
07 | 3.49 | 0.0 | 129.00 | ||||||||||||||
6 |
Tomáš PodškubkaTomáš Podškubka
SK Plhov - Náchod, z.s. |
07 | 3.36 | 0.0 | 111.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan MoravecJan Moravec
SK Solnice,z.s. |
08 | 3.32 | 0.0 | 106.00 | ||||||||||||||
8 |
Matyáš VelinskýMatyáš Velinský
SK Solnice,z.s. |
07 | 3.30 | 0.0 | 103.00 | ||||||||||||||
9 |
Jan LuščákJan Luščák
SK Solnice,z.s. B |
07 | 3.23 | 0.0 | 94.00 | ||||||||||||||
Filip HorákFilip Horák
SK Dobruška z.s. |
08 | 3.22 | 0.0 | 93.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš JanovskýTomáš Janovský
SK Plhov - Náchod, z.s. |
08 | 3.22 | 0.0 | 93.00 | ||||||||||||||
11 |
Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s. |
08 | 3.21 | 0.0 | 91.00 | ||||||||||||||
12 |
Václav PodškubkaVáclav Podškubka
SK Plhov - Náchod, z.s. |
09 | 3.19 | 0.0 | 89.00 | ||||||||||||||
13 |
Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s. B |
09 | 3.17 | 0.0 | 86.00 | ||||||||||||||
Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad Metují |
08 | 3.12 | 0.0 | 80.00 | |||||||||||||||
14 |
Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s. B |
11 | 3.12 | 0.0 | 80.00 | ||||||||||||||
Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 3.07 | 0.0 | 74.00 | |||||||||||||||
Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad Metují |
10 | 3.07 | 0.0 | 74.00 | |||||||||||||||
15 |
Martin HolubMartin Holub
SK Solnice,z.s. |
08 | 3.07 | 0.0 | 74.00 | ||||||||||||||
16 |
Dominik PotměšilDominik Potměšil
SK Dobruška z.s. |
07 | 3.06 | 0.0 | 73.00 | ||||||||||||||
17 |
Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
09 | 3.01 | 0.0 | 67.00 | ||||||||||||||
18 |
Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad Metují |
09 | 2.99 | 0.0 | 65.00 | ||||||||||||||
Tomáš BalcarTomáš Balcar
SK Plhov - Náchod, z.s. |
09 | 2.98 | 0.0 | 63.00 | |||||||||||||||
Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad Metují |
09 | 2.98 | 0.0 | 63.00 | |||||||||||||||
19 |
Matěj ČihákMatěj Čihák
SK Dobruška z.s. B |
09 | 2.98 | 0.0 | 63.00 | ||||||||||||||
20 |
Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 2.95 | 0.0 | 60.00 | ||||||||||||||
21 |
Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek
SK Solnice,z.s. B |
07 | 2.94 | 0.0 | 59.00 | ||||||||||||||
22 |
Josef VlčekJosef Vlček
SK Plhov - Náchod, z.s. |
07 | 2.93 | 0.0 | 58.00 | ||||||||||||||
23 |
Jan PajerJan Pajer
SK Nové Město nad Metují B |
10 | 2.63 | 0.0 | 27.00 | ||||||||||||||
Filip WimerFilip Wimer
SK Solnice,z.s. B |
07 | 2.56 | 0.0 | 21.00 | |||||||||||||||
24 |
David SychrovskýDavid Sychrovský
SK Dobruška z.s. B |
07 | 2.56 | 0.0 | 21.00 | ||||||||||||||
25 |
Patrik ČihákPatrik Čihák
SK Dobruška z.s. B |
11 | 2.38 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
26 |
Milan PetráčekMilan Petráček
SK Nové Město nad Metují B |
09 | 2.30 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(út, 22.5.2018 - 22:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
SK Plhov - Náchod, z.s. |
08 | 3.97 | 0.0 | 301.00 | ||||||||||||||
2 |
Justýna RejchrtováJustýna Rejchrtová
SK Plhov - Náchod, z.s. |
07 | 3.90 | 0.0 | 285.00 | ||||||||||||||
3 |
Helena MorrisováHelena Morrisová
SK Solnice,z.s. |
08 | 3.88 | 0.0 | 281.00 | ||||||||||||||
4 |
Anežka StolínováAnežka Stolínová
SK Nové Město nad Metují |
07 | 3.66 | 0.0 | 233.00 | ||||||||||||||
5 |
Eliška MachováEliška Machová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 3.60 | 0.0 | 220.00 | ||||||||||||||
6 |
Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad Metují |
08 | 3.56 | 0.0 | 212.00 | ||||||||||||||
7 |
Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 3.50 | 0.0 | 200.00 | ||||||||||||||
8 |
Veronika HorákováVeronika Horáková
SK Plhov - Náchod, z.s. |
07 | 3.49 | 0.0 | 198.00 | ||||||||||||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková
SK Nové Město nad Metují |
07 | 3.47 | 0.0 | 194.00 | |||||||||||||||
9 |
Lea HovádkováLea Hovádková
SK Plhov - Náchod, z.s. |
08 | 3.47 | 0.0 | 194.00 | ||||||||||||||
10 |
Natálie SchusterováNatálie Schusterová
SK Nové Město nad Metují B |
08 | 3.46 | 0.0 | 192.00 | ||||||||||||||
Lucie DušánkováLucie Dušánková
TJ SOKOL Dvůr Králové nad L... |
08 | 3.44 | 0.0 | 188.00 | |||||||||||||||
11 |
Krystýna ČtvrtečkováKrystýna Čtvrtečková
SK Plhov - Náchod, z.s. B |
07 | 3.44 | 0.0 | 188.00 | ||||||||||||||
12 |
Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s. |
08 | 3.36 | 0.0 | 172.00 | ||||||||||||||
Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková
SK Dobruška z.s. |
08 | 3.35 | 0.0 | 170.00 | |||||||||||||||
13 |
Linda PeterováLinda Peterová
SK Dobruška z.s. |
07 | 3.35 | 0.0 | 170.00 | ||||||||||||||
14 |
Veronika MatouškováVeronika Matoušková
SK Dobruška z.s. B |
07 | 3.34 | 0.0 | 168.00 | ||||||||||||||
Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 3.33 | 0.0 | 167.00 | |||||||||||||||
15 |
Ivana SmažíkováIvana Smažíková
SK Dobruška z.s. B |
07 | 3.33 | 0.0 | 167.00 | ||||||||||||||
16 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s. B |
09 | 3.31 | 0.0 | 163.00 | ||||||||||||||
Karolína VoltrováKarolína Voltrová
SK Solnice,z.s. |
07 | 3.30 | 0.0 | 161.00 | |||||||||||||||
17 |
Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad Metují |
09 | 3.30 | 0.0 | 161.00 | ||||||||||||||
18 |
Lucie JelenováLucie Jelenová
SK Plhov - Náchod, z.s. |
07 | 3.29 | 0.0 | 159.00 | ||||||||||||||
Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 3.28 | 0.0 | 157.00 | |||||||||||||||
19 |
Anna PetráčkováAnna Petráčková
SK Nové Město nad Metují |
08 | 3.28 | 0.0 | 157.00 | ||||||||||||||
20 |
Lucie HrochováLucie Hrochová
SK Nové Město nad Metují B |
08 | 3.26 | 0.0 | 153.00 | ||||||||||||||
Barbora DohnalováBarbora Dohnalová
SK Nové Město nad Metují |
07 | 3.23 | 0.0 | 148.00 | |||||||||||||||
21 |
Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ SOKOL Dvůr Králové nad L... |
08 | 3.23 | 0.0 | 148.00 | ||||||||||||||
22 |
Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 3.22 | 0.0 | 146.00 | ||||||||||||||
23 |
Nella MaixnerováNella Maixnerová
SK Dobruška z.s. B |
07 | 3.21 | 0.0 | 144.00 | ||||||||||||||
24 |
Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad Metují B |
09 | 3.20 | 0.0 | 142.00 | ||||||||||||||
Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s. |
08 | 3.19 | 0.0 | 140.00 | |||||||||||||||
25 |
Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad Metují B |
07 | 3.19 | 0.0 | 140.00 | ||||||||||||||
26 |
Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 3.15 | 0.0 | 133.00 | ||||||||||||||
27 |
Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ SOKOL Dvůr Králové nad L... |
08 | 3.14 | 0.0 | 131.00 | ||||||||||||||
28 |
Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ SOKOL Dvůr Králové nad L... |
09 | 3.11 | 0.0 | 126.00 | ||||||||||||||
29 |
Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
09 | 3.08 | 0.0 | 121.00 | ||||||||||||||
30 |
Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ SOKOL Dvůr Králové nad L... |
08 | 3.06 | 0.0 | 117.00 | ||||||||||||||
31 |
Tea VojtěchováTea Vojtěchová
SK Plhov - Náchod, z.s. B |
08 | 3.05 | 0.0 | 116.00 | ||||||||||||||
32 |
Petra KašparováPetra Kašparová
SK Nové Město nad Metují B |
08 | 3.04 | 0.0 | 114.00 | ||||||||||||||
33 |
Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
SK Dobruška z.s. |
08 | 3.02 | 0.0 | 110.00 | ||||||||||||||
34 |
Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s. B |
09 | 2.99 | 0.0 | 105.00 | ||||||||||||||
Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad Metují B |
08 | 2.95 | 0.0 | 99.00 | |||||||||||||||
35 |
Kristýna StavrinouKristýna Stavrinou
SK Solnice,z.s. |
07 | 2.95 | 0.0 | 99.00 | ||||||||||||||
Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ SOKOL Dvůr Králové nad L... |
08 | 2.78 | 0.0 | 72.00 | |||||||||||||||
36 |
Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 2.78 | 0.0 | 72.00 | ||||||||||||||
37 |
Sára JaklováSára Jaklová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
09 | 2.72 | 0.0 | 63.00 | ||||||||||||||
Charlotte TomkováCharlotte Tomková
SK Solnice,z.s. |
08 | 2.69 | 0.0 | 59.00 | |||||||||||||||
38 |
Natálie ŠtěrbováNatálie Štěrbová
SK Solnice,z.s. |
08 | 2.69 | 0.0 | 59.00 | ||||||||||||||
39 |
Laura KopitzováLaura Kopitzová
SK Plhov - Náchod, z.s. B |
07 | 2.64 | 0.0 | 52.00 | ||||||||||||||
40 |
Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s. B |
10 | 2.62 | 0.0 | 49.00 | ||||||||||||||
41 |
Adéla ŠkopováAdéla Škopová
SK Dobruška z.s. |
08 | 2.56 | 0.0 | 41.00 | ||||||||||||||
42 |
Barbora PlištilováBarbora Plištilová
SK Nové Město nad Metují |
08 | 2.33 | 0.0 | 15.00 | ||||||||||||||
Celkem 53 závodníků |