Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody atletický pětiboj

Praha - Radotín (20. 5. 2018)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1851
2 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0786
3 Šimon SouralŠimon Soural 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0756
4 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0729
5 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0661
6 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0643
7 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0560
8 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0556
9 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0515
10 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0347
Filip HolýFilip Holý 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNF
Celkem 11 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2493
2 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2165
3 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2094
4 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2041
5 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1790
6 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1571
7 Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1543
8 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1543
9 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1483
10 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1382
11 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1363
12 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1274
13 Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1262
14 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1239
15 Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1200
16 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1184
17 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1179
18 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1110
19 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1082
20 Veronika BruijnováVeronika Bruijnová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0967
21 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0915
22 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0875
23 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0774
24 Nela ZatloukalováNela Zatloukalová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0725
25 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0561
26 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 0429
Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 29 závodníků