Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD přípravky skupina C

Nová Paka (25. 5. 2018)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PitákMatěj Piták 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 7 2:04.1 450.00
2 Karel HavlíčekKarel Havlíček 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 2:04.3 447.00
3 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:08.5 391.00
4 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:09.4 379.00
5 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:10.1 370.00
6 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:10.5 365.00
7 David JakubecDavid Jakubec 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 2:11.7 350.00
8 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 2:17.7 280.00
9 Radek JiřičkaRadek Jiřička 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:19.3 262.00
Samuel TopičSamuel Topič 09 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch TůmaVojtěch Tůma 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:11.1 358.00
2 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:14.5 316.00
3 Ludvík NovákLudvík Novák 10 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 2:15.1 309.00
4 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 8 2:20.8 246.00
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 2 2:21.0 244.00
6 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10 2:21.4 240.00
7 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 2:23.1 223.00
8 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 6 2:26.4 191.00
9 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:29.1 166.00
10 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 9 2:35.1 118.00
11 Adam UlvrAdam Ulvr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12 2:40.3 82.00
12 Jakub LokvencJakub Lokvenc 10 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 2:45.5 52.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (pá, 25.5.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matouš FlégrMatouš Flégr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 2:18.7 269.00
2 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 2:24.6 208.00
3 Marek PrůšaMarek Průša 09 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 2:26.4 191.00
4 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:28.9 168.00
5 Jan MaršíkJan Maršík 09 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 5 2:31.4 147.00
6 Adam JindraAdam Jindra 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 2:36.4 108.00
7 Jiří TomešJiří Tomeš 10 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc... 9 2:41.6 74.00
8 Matyáš ŠlesingrMatyáš Šlesingr 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 8 2:42.2 71.00
9 Václav SeifertVáclav Seifert 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 2:47.7 42.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PitákMatěj Piták 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 7 2:04.1 450.00
2 Karel HavlíčekKarel Havlíček 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 2:04.3 447.00
3 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:08.5 391.00
4 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:09.4 379.00
5 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:10.1 370.00
6 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:10.5 365.00
7 Vojtěch TůmaVojtěch Tůma 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:11.1 358.00
8 David JakubecDavid Jakubec 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 2:11.7 350.00
9 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:14.5 316.00
10 Ludvík NovákLudvík Novák 10 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 2:15.1 309.00
11 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 2:17.7 280.00
12 Matouš FlégrMatouš Flégr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 2:18.7 269.00
13 Radek JiřičkaRadek Jiřička 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:19.3 262.00
14 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 8 2:20.8 246.00
15 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 2 2:21.0 244.00
16 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10 2:21.4 240.00
17 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 2:23.1 223.00
18 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 2:24.6 208.00
19 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 6 2:26.4 191.00
19 Marek PrůšaMarek Průša 09 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 2:26.4 191.00
21 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:28.9 168.00
22 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:29.1 166.00
23 Jan MaršíkJan Maršík 09 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 5 2:31.4 147.00
24 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 9 2:35.1 118.00
25 Adam JindraAdam Jindra 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 2:36.4 108.00
26 Adam UlvrAdam Ulvr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12 2:40.3 82.00
27 Jiří TomešJiří Tomeš 10 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc... 9 2:41.6 74.00
28 Matyáš ŠlesingrMatyáš Šlesingr 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 8 2:42.2 71.00
29 Jakub LokvencJakub Lokvenc 10 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 2:45.5 52.00
30 Václav SeifertVáclav Seifert 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 2:47.7 42.00
Samuel TopičSamuel Topič 09 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie MarečkováJulie Marečková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 2:07.3 407.00
2 Karolína TrubákováKarolína Trubáková 09 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12 2:12.8 337.00
3 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 2:13.3 331.00
4 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:14.3 319.00
5 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:14.8 313.00
6 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:16.6 292.00
7 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 9 2:20.4 250.00
MS Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ Jilemnice "B"TJ Jilemnice "B" 11 2:22.7
9 Jaroslava KuncováJaroslava Kuncová 09 TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B 4 2:24.0 214.00
10 Adéla PitákováAdéla Pitáková 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 8 2:24.8 206.00
11 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:25.2 202.00
Natálie KurfurstováNatálie Kurfurstová 08 TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B 5 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:08.9 386.00
2 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:09.9 373.00
3 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:11.1 358.00
MS Barbora HadačováBarbora Hadačová 07 TJ Jilemnice "B"TJ Jilemnice "B" 2 2:12.3
5 Anna VikováAnna Viková 08 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10 2:15.6 303.00
6 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 2:20.2 252.00
7 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:20.3 251.00
8 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 7 2:27.3 182.00
9 Tereza MalichováTereza Malichová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:28.2 174.00
10 Anna HrnčířováAnna Hrnčířová 09 TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B 5 2:35.1 118.00
11 Ema PlíškováEma Plíšková 08 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 9 2:41.6 74.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (pá, 25.5.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 1:56.3 565.00
2 Natálie AdamůNatálie Adamů 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 1:57.2 551.00
3 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 09 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 3 1:58.1 537.00
4 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 6 1:59.0 524.00
5 Maria FoltýnováMaria Foltýnová 08 TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B 2 1:59.9 510.00
6 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 9 2:02.5 473.00
7 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 7 2:04.9 439.00
8 Darina JiráskováDarina Jirásková 09 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 2:05.9 425.00
MS Adriana SlezákováAdriana Slezáková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 2:06.8
10 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10 2:24.3 211.00
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (pá, 25.5.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka StránskáAnežka Stránská 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 8 2:23.8 216.00
2 Karolína BaracováKarolína Baracová 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 2:27.4 181.00
3 Thea DoležalováThea Doležalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 2 2:31.4 147.00
4 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:33.8 128.00
5 Anna KaráskováAnna Karásková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:34.0 126.00
6 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 2:45.1 55.00
7 Ellen PyciakováEllen Pyciaková 09 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 2:47.8 41.00
8 Aneta RadováAneta Radová 07 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 5 2:49.1 36.00
Helena SatranskáHelena Satranská 08 TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B 6 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 1:56.3 565.00
2 Natálie AdamůNatálie Adamů 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 1:57.2 551.00
3 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 09 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 3 1:58.1 537.00
4 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 6 1:59.0 524.00
5 Maria FoltýnováMaria Foltýnová 08 TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B 2 1:59.9 510.00
6 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 9 2:02.5 473.00
7 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová 08 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 7 2:04.9 439.00
8 Darina JiráskováDarina Jirásková 09 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 2:05.9 425.00
9 Adriana SlezákováAdriana Slezáková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 2:06.8
10 Julie MarečkováJulie Marečková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 2:07.3 407.00
11 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:08.9 386.00
12 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:09.9 373.00
13 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:11.1 358.00
14 Barbora HadačováBarbora Hadačová 07 TJ Jilemnice "B"TJ Jilemnice "B" 2 2:12.3
15 Karolína TrubákováKarolína Trubáková 09 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12 2:12.8 337.00
16 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 2:13.3 331.00
17 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:14.3 319.00
18 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:14.8 313.00
19 Anna VikováAnna Viková 08 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10 2:15.6 303.00
20 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:16.6 292.00
21 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 2:20.2 252.00
22 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:20.3 251.00
23 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 9 2:20.4 250.00
24 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ Jilemnice "B"TJ Jilemnice "B" 11 2:22.7
25 Anežka StránskáAnežka Stránská 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 8 2:23.8 216.00
26 Jaroslava KuncováJaroslava Kuncová 09 TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B 4 2:24.0 214.00
27 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10 2:24.3 211.00
28 Adéla PitákováAdéla Pitáková 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 8 2:24.8 206.00
29 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:25.2 202.00
30 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 7 2:27.3 182.00
31 Karolína BaracováKarolína Baracová 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 2:27.4 181.00
32 Tereza MalichováTereza Malichová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:28.2 174.00
33 Thea DoležalováThea Doležalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 2 2:31.4 147.00
34 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:33.8 128.00
35 Anna KaráskováAnna Karásková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:34.0 126.00
36 Anna HrnčířováAnna Hrnčířová 09 TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B 5 2:35.1 118.00
37 Ema PlíškováEma Plíšková 08 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 9 2:41.6 74.00
38 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 2:45.1 55.00
39 Ellen PyciakováEllen Pyciaková 09 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 2:47.8 41.00
40 Aneta RadováAneta Radová 07 TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B 5 2:49.1 36.00
Natálie KurfurstováNatálie Kurfurstová 08 TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B 5 DNS
Helena SatranskáHelena Satranská 08 TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B 6 DNS