Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD přípravky skupina C

Nová Paka (25. 5. 2018)

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 25.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš FlégrMatouš Flégr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.87 0.0 185.00
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 3.84 0.0 181.00
3 Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 3.76 0.0 168.00
4 Ondřej SynekOndřej Synek
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
07 3.67 0.0 155.00
5 David JakubecDavid Jakubec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.55 0.0 137.00
6 Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3.51 0.0 132.00
7 Filip DvořákFilip Dvořák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 3.44 0.0 122.00
8 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 3.42 0.0 119.00
9 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
08 3.36 0.0 111.00
10 Radek JiřičkaRadek Jiřička
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 3.36 0.0 111.00
11 Matěj PitákMatěj Piták
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 3.35 0.0 110.00
12 Vojtěch TůmaVojtěch Tůma
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 3.34 0.0 108.00
13 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
08 3.25 0.0 96.00
14 Petr MalinaPetr Malina
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 3.22 0.0 93.00
15 Karel HavlíčekKarel Havlíček
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
08 3.19 0.0 89.00
16 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 3.17 0.0 86.00
17 Petr TopalovskýPetr Topalovský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 3.10 0.0 78.00
18 Lukáš KřížekLukáš Křížek
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 3.09 0.0 76.00
19 Vít ErlebachVít Erlebach
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
08 3.04 0.0 70.00
20 Matyáš ŠlesingrMatyáš Šlesingr
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
08 2.99 0.0 65.00
21 Adam UlvrAdam Ulvr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 2.97 0.0 62.00
22 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
08 2.96 0.0 61.00
23 Filip HlaváčekFilip Hlaváček
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 2.93 0.0 58.00
24 Jan MaršíkJan Maršík
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
09 2.89 0.0 53.00
25 Ludvík NovákLudvík Novák
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
10 2.57 0.0 22.00
26 Václav SeifertVáclav Seifert
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 2.56 0.0 21.00
27 Adam JindraAdam Jindra
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
08 2.47 0.0 14.00
28 Marek PrůšaMarek Průša
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc...
09 2.31 0.0 4.00
29 Jiří TomešJiří Tomeš
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc...
10 2.30 0.0 3.00
30 Jakub LokvencJakub Lokvenc
Atletický oddíl Spartak Vrchlabí BAtletický oddíl Spartak Vrc...
10 2.28 0.0 2.00
Samuel TopičSamuel Topič
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
09 DNS 0.0 0.00
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 25.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola HavlováNikola Havlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.75 0.0 252.00
2 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 3.71 0.0 244.00
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.60 0.0 220.00
4 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.55 0.0 210.00
5 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 3.50 0.0 200.00
6 Adriana DavidováAdriana Davidová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.45 0.0 190.00
7 Anna VikováAnna Viková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
08 3.45 0.0 190.00
8 Anna KaráskováAnna Karásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 3.40 0.0 180.00
9 Sofie ŠkolováSofie Školová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 3.33 0.0 167.00
10 Barbora PatschováBarbora Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 3.30 0.0 161.00
11 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 3.30 0.0 161.00
12 Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 3.24 0.0 150.00
MS Barbora HadačováBarbora Hadačová
TJ Jilemnice "B"TJ Jilemnice "B"
07 3.23
14 Karolína KotilováKarolína Kotilová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 3.23 0.0 148.00
15 Anežka StránskáAnežka Stránská
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 3.20 0.0 142.00
16 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
08 3.17 0.0 137.00
17 Julie MarečkováJulie Marečková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 3.16 0.0 135.00
18 Karolína TrubákováKarolína Trubáková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
09 3.16 0.0 135.00
19 Angelika HaukováAngelika Hauková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 3.14 0.0 131.00
20 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 3.13 0.0 130.00
21 Anna HrnčířováAnna Hrnčířová
TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B
09 3.13 0.0 130.00
22 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3.09 0.0 122.00
23 Tereza MalichováTereza Malichová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 3.09 0.0 122.00
24 Natálie AdamůNatálie Adamů
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 3.08 0.0 121.00
25 Ellen PyciakováEllen Pyciaková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
09 3.05 0.0 116.00
26 Ema PlíškováEma Plíšková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
08 3.04 0.0 114.00
MS Eliška TropováEliška Tropová
TJ Jilemnice "B"TJ Jilemnice "B"
08 3.03
28 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
08 3.00 0.0 107.00
29 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 2.94 0.0 97.00
30 Maria FoltýnováMaria Foltýnová
TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B
08 2.93 0.0 95.00
31 Thea DoležalováThea Doležalová
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
09 2.93 0.0 95.00
32 Jaroslava KuncováJaroslava Kuncová
TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B
09 2.91 0.0 92.00
33 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
09 2.86 0.0 84.00
MS Adriana SlezákováAdriana Slezáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 2.85
35 Karolína BaracováKarolína Baracová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
08 2.75 0.0 67.00
36 Aneta RadováAneta Radová
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
07 2.70 0.0 60.00
37 Adéla PitákováAdéla Pitáková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
10 2.70 0.0 60.00
38 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 2.70 0.0 60.00
39 Natálie SadílkováNatálie Sadílková
TJ Lokomotiva Trutnov BTJ Lokomotiva Trutnov B
09 2.69 0.0 59.00
40 Darina JiráskováDarina Jirásková
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
09 2.67 0.0 56.00
41 Helena SatranskáHelena Satranská
TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B
08 2.25 0.0 8.00
Natálie KurfurstováNatálie Kurfurstová
TJ Sokol Nová Paka BTJ Sokol Nová Paka B
08 DNS 0.0 0.00
Celkem 42 závodníků