výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KMD st.žáků a žákyň

Klatovy (14. 6. 2018)
60 m - Žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.41 11.00
2 Martin VšetičkaMartin Všetička 030518 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.53 9.00
3 Šimon LevýŠimon Levý 041027 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.62 8.00
60 m - Žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 030518 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.76 4.00
2 Martin UlčMartin Ulč 030411 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.78 3.00
3 Vladimír MašekVladimír Mašek 031017 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.05 2.00
60 m - Žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 040617 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.79 4.00
2 Viola BárkováViola Bárková 030601 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 08.80 3.00
3 Kristýna NovákováKristýna Nováková 040213 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.90 2.00
60 m - Žákyně (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 030410 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.01 11.00
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 030516 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.19 9.00
3 Veronika SimetováVeronika Simetová 030912 TJ SušiceTJ Sušice 08.64 8.00
800 m - Žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:18.77 11.00
2 9 Radek HrubýRadek Hrubý 041230 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19.26 9.00
3 7 Daniel HrabákDaniel Hrabák 030118 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:22.24 8.00
300 m překážek - Dorostenci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
300 m překážek - Dorostenky (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1500 m překážek - Žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 69 Jan PerglerJan Pergler 030612 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:59.61 11.00
2 101 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 030531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:16.47 9.00
3 66 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 030823 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5:35.26 8.00
4 x 300 m - Žáci (čtvrtek, 14.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 101 Klečka, Škarda, Hůrka, Karas Klečka, Škarda, Hůrka, Karas AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:47.98 11.00
2 Bednář, Paruch, Voller, Zálešák Bednář, Paruch, Voller, Zálešák AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:55.23 9.00
3 11 Decker, Novák, Všetička, Zuna Decker, Novák, Všetička, Zuna TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:01.75 8.00