Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C

Praha - Vokovice (30. 5. 2018)
skok vysoký - Ml. žáci (středa, 30.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1.41 24.00
2 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1.38 23.00
3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1.38 22.00
skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 30.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1.36 24.00
2 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1.33 23.00
3 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1.30 22.00
skok daleký - Ml. žáci (středa, 30.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4.60 24.00
2 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4.54 23.00
3 Ondřej FürbachOndřej Fürbach 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3.98 22.00
skok daleký - Ml. žákyně (středa, 30.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4.72 24.00
2 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4.34 23.00
3 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 4.13 22.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 30.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 09.29 24.00
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.10 23.00
3 Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.43 22.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 30.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.67 24.00
2 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.28 23.00
3 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 06.93 22.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 30.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 32 Jakub WeberJakub Weber 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 45.23 24.00
2 7 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 45.13 23.00
3 5 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 05 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 41.72 22.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 30.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 22 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 36.57 24.00
2 10 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 35.15 23.00
3 30 Lucie WeinholdováLucie Weinholdová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 34.60 22.00