Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C

Praha - Vokovice (30. 5. 2018)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 11.29 23.50
1= Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 11.29 23.50
3 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 11.43 22.00
4 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 12.44 19.00
5 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 12.48 18.00
6 Patrik MelčPatrik Melč 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 14.77 14.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LebedaJan Lebeda 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 12.34 21.00
2 Ondřej FürbachOndřej Fürbach 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.40 20.00
3 Jan MelčJan Melč 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 13.64 17.00
4 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.66 16.00
5 František DurajFrantišek Duraj 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 3 14.25 15.00
Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 11.29 23.50
1 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 11.29 23.50
3 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 11.43 22.00
4 Jan LebedaJan Lebeda 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 12.34 21.00
5 Ondřej FürbachOndřej Fürbach 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.40 20.00
6 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 12.44 19.00
7 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 12.48 18.00
8 Jan MelčJan Melč 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 13.64 17.00
9 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.66 16.00
10 František DurajFrantišek Duraj 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 3 14.25 15.00
11 Patrik MelčPatrik Melč 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 14.77 14.00
Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 3 10.26 24.00
2 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 10.78 23.00
3 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.90 22.00
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 11.74 21.00
5 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 11.86 20.00
6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 11.87 19.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 11.99 18.00
2 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 12.21 17.00
3 Eliška ChválováEliška Chválová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.94 15.00
4 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.94 13.00
5 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.32 11.00
6 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 15.71 9.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 30.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.87 16.00
2 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 13.36 14.00
3 Dominika BarrattDominika Barratt 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 14.09 12.00
4 Svatava HrdinováSvatava Hrdinová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 15.36 10.00
5 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 5 16.47 8.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 3 10.26 24.00
2 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 10.78 23.00
3 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.90 22.00
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 11.74 21.00
5 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 11.86 20.00
6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 11.87 19.00
7 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 11.99 18.00
8 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 12.21 17.00
9 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.87 16.00
10 Eliška ChválováEliška Chválová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.94 15.00
11 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 13.36 14.00
12 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.94 13.00
13 Dominika BarrattDominika Barratt 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 14.09 12.00
14 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.32 11.00
15 Svatava HrdinováSvatava Hrdinová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 15.36 10.00
16 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 15.71 9.00
17 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 5 16.47 8.00