výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C

Praha - Vokovice (30. 5. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 20.66 24.00
2 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 22.21 21.00
3 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 23.46 18.00
4 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.55 14.00
5 Antonín ŠimonekAntonín Šimonek 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 1 26.04 11.00
6 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 6 26.57 9.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 23.01 20.00
2 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 23.24 19.00
3 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 24.46 16.00
4 Václav MarekVáclav Marek 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 24.87 13.00
5 Tomáš NedbalTomáš Nedbal 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 25.42 12.00
6 Daniel CimbůrekDaniel Cimbůrek 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 26.51 10.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 30.5.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 21.54 23.00
2 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 21.73 22.00
3 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 24.35 17.00
4 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 24.50 15.00
5 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 27.47 8.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 20.66 24.00
2 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 21.54 23.00
3 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 21.73 22.00
4 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 22.21 21.00
5 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 23.01 20.00
6 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 23.24 19.00
7 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 23.46 18.00
8 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 24.35 17.00
9 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 24.46 16.00
10 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 24.50 15.00
11 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.55 14.00
12 Václav MarekVáclav Marek 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 24.87 13.00
13 Tomáš NedbalTomáš Nedbal 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 25.42 12.00
14 Antonín ŠimonekAntonín Šimonek 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 1 26.04 11.00
15 Daniel CimbůrekDaniel Cimbůrek 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 26.51 10.00
16 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 6 26.57 9.00
17 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 27.47 8.00

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 21.86 22.00
2 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 22.94 20.00
3 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.38 18.00
4 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 24.14 16.00
5 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.83 13.00
6 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 26.14 9.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 21.55 23.00
2 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.78 21.00
3 Barbora VitáčkováBarbora Vitáčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 24.04 17.00
4 Kateřina PískačováKateřina Pískačová 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 25.05 11.00
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 27.95 8.00
6 Týna HavlíkováTýna Havlíková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 30.28 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 30.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.66 24.00
2 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 23.36 19.00
3 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 24.25 15.00
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 24.66 14.00
5 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 24.89 12.00
6 Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 25.58 10.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.66 24.00
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 21.55 23.00
3 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 21.86 22.00
4 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.78 21.00
5 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 22.94 20.00
6 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 23.36 19.00
7 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.38 18.00
8 Barbora VitáčkováBarbora Vitáčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 24.04 17.00
9 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 24.14 16.00
10 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 24.25 15.00
11 Adéla MaříkováAdéla Maříková 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 24.66 14.00
12 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.83 13.00
13 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 24.89 12.00
14 Kateřina PískačováKateřina Pískačová 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 25.05 11.00
15 Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 25.58 10.00
16 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 26.14 9.00
17 Tereza ProcházkováTereza Procházková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 27.95 8.00
18 Týna HavlíkováTýna Havlíková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 30.28 7.00