výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Sušice (17. 6. 2018)
100 m - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michal BrychMichal Brych 991231 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12.00 4.00
2 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12.63 3.00
3 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 020901 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12.86 2.00
100 m - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 010515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.21 11.00
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.31 9.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.53 8.00
100 m - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 020702 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12.30 4.00
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.54 3.00
3 Sebastian RoháčSebastian Roháč 020831 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.60 2.00
100 m - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 11.49 11.00
2 Pavel MaříkPavel Mařík 020117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.81 9.00
3 Adam ChristophAdam Christoph 010703 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.30 8.00
100 m - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 000813 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.50 11.00
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 000118 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.84 9.00
3 Lucie FialováLucie Fialová 020404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.00 8.00
100 m - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 990713 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.13 4.00
2 Jana MalánováJana Malánová 021216 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.19 3.00
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 000426 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.31 2.00
100 m - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 020412 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.85 4.00
2 Viktorie LofováViktorie Lofová 040202 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 14.36 3.00
3 Kateřina BabickáKateřina Babická 011024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.38 2.00
100 m - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.15 11.00
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 010201 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 13.08 9.00
3 Veronika TřískováVeronika Třísková 020415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13.28 8.00
400 m - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 54.31 11.00
2 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 55.32 9.00
3 Václav ZýkaVáclav Zýka 020702 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 55.80 8.00
800 m - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 47 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:00.31 11.00
2 44 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.69 9.00
3 43 Ondřej GlozaOndřej Gloza 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:08.43 8.00
800 m - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 39 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 021026 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:22.12 11.00
2 33 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 010827 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:23.86 9.00
3 35 Julie KubátováJulie Kubátová 000420 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:26.23 8.00
800 m - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 52 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 010208 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.18 11.00
2 53 Adéla MartínkováAdéla Martínková 020902 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:56.33 9.00
3 54 Hedvika PapayováHedvika Papayová 030518 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:04.02 8.00
3000 m - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 48 Vítek FialaVítek Fiala 001018 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09:28.98 11.00
2 44 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:30.33 9.00
3 46 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:56.45 8.00
110 m překážek - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.88 11.00
110 m překážek - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.54 11.00
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 15.10 9.00
3 Tomáš NovýTomáš Nový 020908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.48 8.00
1500 m překážek - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 43 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 010722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:59.36 11.00
2 42 Michala VeldováMichala Veldová 021104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:03.27 9.00
3 41 Bára KořínkováBára Kořínková 030920 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:15.35 8.00
2000 m překážek - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 34 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7:06.44 11.00
2 35 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:29.41 9.00
2000 m překážek - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 39 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 990901 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:45.00 11.00
2 37 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 001220 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:42.35 9.00
3 40 Linda PolívkováLinda Polívková 000217 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10:58.60 8.00
4 x 100 m - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pokorný, Kabyš, Procházka, Větrovský Pokorný, Kabyš, Procházka, Větrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.01 11.00
4 x 100 m - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hejna, Malinský, Mařík, Svědínek Hejna, Malinský, Mařík, Svědínek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.27 11.00
4 x 100 m - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrlová, Brejchová, Halounová, Korandová Andrlová, Brejchová, Halounová, Korandová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 52.58 11.00
2 Janecká, Ludvíková, Markofová, Navrátilová Janecká, Ludvíková, Markofová, Navrátilová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 52.69 9.00
3 51 Hyklová, Machalcová, Sedlecká, Tóthová Hyklová, Machalcová, Sedlecká, Tóthová SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 52.81 8.00
4 x 100 m - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Gabrišková, Třísková, Sládková, Sobotková Gabrišková, Třísková, Sládková, Sobotková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 51.35 11.00
2 Suková, Moravcová, Zykánová, Kršová Suková, Moravcová, Zykánová, Kršová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 51.57 9.00
3 Houdková, Nikodemová, Řezníková, Jinderlová Houdková, Nikodemová, Řezníková, Jinderlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.01 8.00