Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Sušice (17. 6. 2018)
skok vysoký - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.02 11.00
2 Robin JaššoRobin Jaššo 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.61 9.00
3 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.61 8.00
skok vysoký - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.82 11.00
2 Jan SuchýJan Suchý 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1.76 9.00
3 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1.66 8.00
skok vysoký - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.51 11.00
2 Lucie SokolováLucie Sokolová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.41 9.00
3 40 Linda PolívkováLinda Polívková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.41 8.00
skok vysoký - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.61 11.00
2 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1.51 9.00
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.51 8.00
skok o tyči - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GyselDominik Gysel 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3.93 11.00
2 36 David HašekDavid Hašek 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3.40 9.00
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Maxim SchmidtMaxim Schmidt 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2.60 11.00
skok o tyči - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.60 11.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2.60 9.00
skok o tyči - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2.40 11.00
skok daleký - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.35 11.00
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.91 9.00
3 Albert WeberAlbert Weber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.54 8.00
skok daleký - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.03 11.00
2 David TermerDavid Termer 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5.96 9.00
3 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5.83 8.00
skok daleký - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.70 11.00
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.43 9.00
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5.18 8.00
skok daleký - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.31 11.00
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5.20 9.00
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.15 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.10 11.00
2 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.30 9.00
3 Patricie JedličkováPatricie Jedličková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.17 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.26 11.00
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.12 9.00
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.98 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.40 11.00
2 Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.21 9.00
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.52 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ForejtMichal Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.44 11.00
2 Jakub ForejtJakub Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.42 9.00
3 Adam ZemanAdam Zeman 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.87 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie DedkováLucie Dedková 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 31.86 11.00
2 Klára ZýmováKlára Zýmová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.83 9.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.35 11.00
2 Anežka PourováAnežka Pourová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 40.21 9.00
3 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 23.98 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan TrnkaJan Trnka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.45 11.00
2 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 44.45 9.00
3 Karel RůžičkaKarel Růžička 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.40 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ForejtJakub Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.25 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 31.50 9.00
3 Václav HronVáclav Hron 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 29.86 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 37.77 11.00
2 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.10 9.00
3 Klára ZýmováKlára Zýmová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35.75 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea BalíkováAndrea Balíková 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 42.32 11.00
2 Eliška PapežováEliška Papežová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.82 9.00
3 Viktorie JohánkováViktorie Johánková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.11 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.95 11.00
2 Jan TrnkaJan Trnka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.28 9.00
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 38.50 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.29 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 41.43 9.00
3 Dominik GyselDominik Gysel 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 30.17 8.00