Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Sušice (17. 6. 2018)

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 47 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:00.31 11.00
2 44 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:05.69 9.00
3 43 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:08.43 8.00
4 50 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:15.22 7.00
MS 48 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:05.28
MS 46 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 2:31.79
MS 45 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 2:17.21
MS 42 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 1:59.97
49 Daniel WiltDaniel Wilt 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 17.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:22.12 11.00
2 33 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:23.86 9.00
3 35 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:26.23 8.00
4 37 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:34.21 7.00
5 34 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:35.27 6.00
6 38 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:36.13 5.00
7 51 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 2:38.23 4.00
8 37 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:40.67 3.00
9 40 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:41.86 2.00
10 41 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:46.46 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 17.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:24.18 11.00
2 53 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:56.33 9.00
3 54 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 3:04.02 8.00
MS 55 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 4 2:23.90
Celkem 4 závodníků