1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek
Sušice (17. 6. 2018)800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 17.6.2018 - 11:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | Daniel WiltDaniel Wilt | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 9 | DNS | ||||||||||||||
1 | 47 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 2:00.31 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 44 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 2:05.69 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 43 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:08.43 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 50 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 2:15.22 | 7.00 | ||||||||||||
MS | 48 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 2:05.28 | |||||||||||||
MS | 46 | Ondřej PokornýOndřej Pokorný | 01 | SKOK J. Hradec, z.s. | 8 | 2:31.79 | |||||||||||||
MS | 45 | Matěj ŘádaMatěj Řáda | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 7 | 2:17.21 | |||||||||||||
MS | 42 | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 1:59.97 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Juniorky
(ne, 17.6.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:22.12 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 33 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 2:23.86 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 35 | Julie KubátováJulie Kubátová | 00 | Atletika Klatovy | 3 | 2:26.23 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 37 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:34.21 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 34 | Hana ZápotockáHana Zápotocká | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 2:35.27 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 38 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 10 | 2:36.13 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 51 | Hana HyklováHana Hyklová | 01 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 2:38.23 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 37 | Veronika HavlováVeronika Havlová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 9 | 2:40.67 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 40 | Barbora SucháBarbora Suchá | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 2:41.86 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 41 | Zuzana VastlováZuzana Vastlová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 2:46.46 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenky
(ne, 17.6.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:24.18 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 53 | Adéla MartínkováAdéla Martínková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 2:56.33 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 54 | Hedvika PapayováHedvika Papayová | 03 | Atletika Klatovy | 3 | 3:04.02 | 8.00 | ||||||||||||
MS | 55 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Sušice | 4 | 2:23.90 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |